موبایل: ۰۹۱۲۲۱۸۳۶۵۳

۸:۰۰ الی ۲۲:۰۰

info@pazirik.org

عقد قرارداد حمل کالا با شرکت های روسی

شرکت های زیادی در زمینه حمل کالا به ایران فعالیت می کنند. اما پیدا کردن و عقد قرارداد حمل بار با بهترین شرکت های حمل روسی یکی از فعالیت های تجاری ما می باشد. مهم است که شما با چه شرکتی طرف قرارداد هستید و چه تعهداتی در قبال حمل کالا به شما ...
شرکت راشا کستر پازیریک
عقد قرارداد حمل با شرکت های روسی

راهنمای مطالعه

روسیه به عنوان شریک تجاری ایران یکی از بهترین بازارهای بین المللی در حوزه صادرات و واردات می باشد. صادرات در بازارهای خارجی حساسیت های خاص خود را دارد که با علم به آنها می توان موجب پیشرفت در این بازارها و پیشگیری از هدر رفت منابع مالی و انسانی شد. در صادرات به روسیه باید به نکات مهمی همچون برنامه ریزی، آشنایی با قوانین و جلب اعتماد شرکای روسی توجه کنید! در مراحل صدور کالا به روسیه از بازاریابی گرفته تا پیدا کردن شرکای تجاری و حمل کالا به روسیه بهتر است با کارشناسان خبره و با تجربه مشورت کرده و حساب شده گام بردارید.

شرکت راشاگستر پازیریک با استفاده از افراد متخصص در حوزه تجارت با روسیه شما را در تمامی مراحل صادرات و واردات به این کشور یاری می کند. یکی از مراحل صادرات کالا، حمل بار می باشد که در لیست خدمات شرکت پازیریک قرار دارد. بنابراین برای عقد قرارداد حمل کالا با شرکت های روسی با ما در تماس باشید.

روابط تجاری ایران و روسیه

روابط تجاری ایران و روسیه در مقایسه با روابط سیاسی بین دو کشور چندان گسترده نیست. تهران و مسکو سهم زیادی در مبادلات تجاری با یکدیگر ندارند که یکی از مهمترین عامل آن مسائل سیاسی همچون تحریم های بین المللی علیه ایران است. در برخی از موارد نیز تحریم هایی که در سال ۲۰۱۴ علیه روسیه اعمال شد موجب افزایش سطح مبادلات دوجانبه بین دو کشور گردید. بر این اساس هر دو طرف تجاری به گسترش مبادلات در حوزه های کشاورزی، انرژی و حتی تجهیزات ساخت نیروگاه تاکید دارند. کشور ما در زمینه صادرات میوه به روسیه، صادرات مرکبات به روسیه، صادرات خشکبار، سبزیجات و پسته به روسیه فعالیت می کند و موادی مانند واردات چوب روسی، فلزات، کاغذ و ماشین آلات را از روسیه به ایران وارد می کند.

عقد قرارداد حمل با شرکت های روسی

یکی از مراحل صدور کالا و بار به روسیه، حمل کالا می باشد. حمل بار به روسیه از دغدغه های مهم تاجران است تا ایمن ترین و ارزانترین راه را برای حمل کالا انتخاب کنند. مهمترین چالش های بازرگانان ایرانی انتخاب بهترین روش حمل بار، ارزانترین نوع حمل و نقل، حمل مواد غذایی به روسیه، تشخیص کالاهای مورد تقاضا در روسیه و شرکت های معتبر حمل بار در روسیه می باشد که در این مطلب به آنها می پردازیم.

نحوه حمل بار به روسیه

حمل بار به روسیه از طریق راههای متنوع زمینی، هوایی، دریایی و ریلی انجام پذیر است. اما با توجه به نوع بار، زمان در نظر گرفته شده و قیمت حمل بار می توان بهترین راه را انتخاب کرد. حمل بار یخچالی به روسیه برای صادرات مواد غذایی یکی از مهم ترین دغدغه های تجار ایرانی می باشد. حمل مواد غذایی به روسیه نیازمند حفظ دمای خاصی می باشد تا کیفیت و سلامت آن ها را تضمین کند. به همین جهت حمل بار خوراکی با ماشین آلات یخچالدار اهمیت ویژه و متقاضیان زیادی دارد.

با شناخت بازار روسیه و عقد قرارداد حمل با شرکت های حمل روسی می توان به راحتی انواع کالا را به روسیه و از روسیه به ایران منتقل نمود. فقط کافیست با افراد خبره در این زمینه مشورت کنید. شرکت پازیریک با هدف افزایش حجم صادرات به روسیه و ارزآوری برای کشور تمام تخصص خود را در این جهت به کار می گیرد تا بازرگانان و تجار ایرانی دغدغه ای برای صادرات و تجارت با روسیه نداشته باشند.

نکات مهم در حمل محصولات غذایی به روسیه:

افرادی که در صادرات مواد غذایی به روسیه فعالیت می کنند، می دانند که حمل مواد غذایی به روسیه از حساسیت بیشتری نسبت به سایر کالاها برخوردار است. حفظ شرایط محیطی مناسب می تواند به حفظ کیفیت محصولات کمک کند. بنابراین در حمل خوراکی به روسیه باید این نکات را درنظر بگیرید:

 • استفاده از زمان مناسب در ارسال محصولات به بازار روسیه
 • حضور نمایندگان خریدار و فروشنده در هنگام بارگیری و تخلیه
 • انجام معامله براساس قرارداد
 • تقسیم مخاطرات بین دو طرف معامله برای خرابی محصولات غذایی
 • استفاده از وسیله مناسب حمل با توجه به نوع مواد غذایی
 • عدم ارسال کالا به اشخاص و شرکت های نامعتبر
 • استفاده از بسته بندی درست و درج اطلاعات به زبان روسی بر روی بسته ها
 • اخذ تضمین از تجار ایرانی مقیم روسیه در برابر ارسال کالا
 • انعقاد قرارداد با فروشگاه های بزرگ زنجیره ای
 • کسب آخرین اطلاعات از بازار روسیه
 • استفاده از تکنیکهای مذاكره تجاری با روس ها

 بازار روسیه چه خصوصیاتی دارد؟

یکی از مهمترین عوامل در جذب بازار روسیه، صنعت بسته بندی است که تاثیر بالایی در فروش دارد.  بازار مصرفی روسیه به قیمت بیشتر از کیفیت اهمیت می دهند و در برخی از شهرها مانند مسکو از محصولات جدید استقبال می کنند. برای یافتن شریک تجاری، شرکت در تور نمایشگاهی روسیه توصیه می شود. همچنین دلال گری بر قیمت نهایی کالاها اثرگذار است. برای موفقیت بیشتر در بازار روسیه می توانید عرضه محصولات خود را از شهرهای کوچکتر شروع کنید. شما می توانید برای سرعت بخشیدن به داد و ستد با قواعد بازار روسیه آشنا شوید. با سه روش می توان به راحتی در بازار روسیه حضور پیدا کرد:

 • مکاتبه از راه دور
 • حضور مستقیم در روسیه
 • حضور با واسطه در روسیه

چرا روسیه بازار خوبی برای ایران است؟

عوامل متعددی برای بدست گرفتن بازار روسیه وجود دارد که می تواند فعالیت تجاری بین دو کشور را سودآور و منطقی نماید. این عوامل عبارتند از:

 • نزدیکی به ایران
 • مساحت و جمعیت بالا
 • رشد اقتصادی بالای روسیه
 • فرصت های تجاری بالا
 • منافع مشترک سیاسی و اقتصادی
 • مبادلات بالا و واردات از روسیه
 • وجود زیرساخت های مناسب برای انتقال کالا
 • وجود شرکای تجاری روسیه(آلمان، اوکراین، هلند، ایتالیا و چین)
 • ششمین اقتصاد برتر دنیا
 • ارتباطات سیاسی استراتژیك بین دو كشور
 •  وجود علائق مشترک فرهنگی به ویژه مناطق جنوبی روسیه
 • تجهیز گمرک آستارا جهت ترخیص به موقع بار،
 • حضور فعال بخش خصوصی ایران در صادرات به روسیه

با این حال یکی از مهمترین قسمت های صادراتی حمل کالا به روسیه می باشد. بنابراین برای حل این مشکل می توانید عقد قرارداد حمل با شرکت های روسی را به ما بسپارید و از حمل باکیفیت محصول خود مطمئن باشید.

واردات ایران از روسیه

روسیه پهناورترین کشور جهان است که از جمعیت بالایی برخوردار است و تنوع قومی و فرهنگی، شرایط اقلیمی، وجود منابع بالای انرژی و همچنین تکنولوژی شرایط مناسبی را برای مبالدلات تجاری مهیا کرده است. روسیه نقش مهمی در مناسبات جهانی و عرصه بین المللی دارد که بازار مصرفی خوبی مبتنی بر واردات از روسیه است. همچنین این کشور بازار مناسبی برای ایران در شرایط تحریم است و موقعیت جغرافیایی مناسبی برای حمل و نقل بین دو کشور دارد. وجود راههای مختلف زمینی، هوایی و به خصوص حمل و نقل دریایی به روسیه دریایی و هوایی برای انتقال كالا و کاهش هزینه های حمل و نقل نیز واردات از روسیه را به صرفه و دارای توجیه اقتصادی می کند. هر دو کشور منابع بزرگ نفت و گاز منطقه هستند و پتانسل خوبی برای فعالیت در حوزه صنعتی و تجاری دارند

بنابراین مزیت‌ های اقتصادی روسیه برای ایران در چارچوب اولویت‌ های وارداتی ایران از روسیه فراتر از این موارد می باشد و بازار تجاری مناسب و یک فرصت عالی برای بالابردن سهم مبادلات تجاری است. برای ورود به این بازار و پیدا کردن شرکای روسی با ما مشورت نمایید و از راهکارهای کارشناسان در جهت تسهیل صادرات و واردات استفاده نمایید.

عقد قرارداد حمل با بهترین شرکت های روسی

یکی از تخصص های پازیریک، ایجاد ارتباط موثر و مفید بین تجار ایرانی و شرکت های معتبر روسی است! لذا برای انجام هرگونه فعالیت تجاری یا تجارت با روسیه توصیه می شود با کارشناسان ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

شرکت های زیادی در زمینه حمل کالا به ایران فعالیت می کنند. اما پیدا کردن و عقد قرارداد حمل بار با بهترین شرکت های حمل روسی یکی از فعالیت های تجاری ما می باشد. مهم است که شما با چه شرکتی طرف قرارداد هستید و چه تعهداتی در قبال حمل کالا به شما ارائه می دهد. رسیدن به موقع بار به مقصد، حفظ سلامت و کیفیت بار، امنیت و قیمت حمل بار به روسیه مهمترین نکاتی است که باید به آن در هنگام انتخاب شرکت حمل بار توجه کنید.

برای آسودگی خاطر، حمل کالا به روسیه را به ما بسپارید. یکی از دهها خدمات پازیریک عقد قرارداد حمل با معتبرترین شرکت های روسیه می باشد. صادرات از شما معرفی بهترین شرکت های روسی با ما!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *