موبایل: ۰۹۱۲۲۱۸۳۶۵۳

۸:۰۰ الی ۲۲:۰۰

info@pazirik.org

ثبت شرکت و برند در روسیه

شرکت راشا کستر پازیریک
ثبت شرکت در روسیه - ثبت برند در روسیه

ثبت شرکت در روسیه

کشور روسیه با اقتصاد در حال توسعه خود یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در روسیه می باشد. قوانین و سیاست های پذیرش سرمایه های خارجی و سیستم مالیاتی سودمند باعث شده تا بسیاری از افراد با ثبت شرکت و جواز کار در روسیه به تجارت و کارآفرینی بپردازند. همچنین قوانین آسان اخذ اقامت از روسیه می تواند برای سرمایه گذاران گزینه ای جذاب باشد.

روسیه در سال ۲۰۲۱ در رده‌ بندی‌ جهانی تولید داخل (GDP)، رتبه ۱۱ را کسب کرد. رشد اقتصادی مثبت و پایدار و همچنین تجارت آسان با اروپا از طریق این کشور از عوامل مهمی است تا بسیاری از سرمایه داران را به این کشور جذب کند. برای سرمایه گذاری در روسیه راه های متعددی وجود دارد اما یکی از آسان ترین و بهترین گزینه ها ثبت شرکت مهاجرتی در روسیه و اخذ ویزا می باشد. مسکو با توجه به جمعیت و موقعیت های اقتصادی فراوان بهترین گزینه برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور روسیه است. در ادامه با ما همراه باشید.

جزئیات ثبت شرکت در روسیه

اگر قصد دریافت ویزای کار در روسیه را دارید، می توانید از طریق ثبت شرکت اقدام کنید. با این کر هم سرمایه گذاری می کنید و هم شانس دریافت ویزای کار را افزایش می دهید. برخلاف تصور عموم ویزای دریافتی از این طریق زیر مجموعه ویزای سرمایه گذاری در نظر گرفته می شود نه ویزای کار. مهمترین مزیت دریافت این ویزا، اخذ اقامت و پاسپورت روسیه می باشد. شاید یکی از بهترین مزایای ثبت شرکت در روسیه این است که نیازی به رزومه کاری ندارید و با هر سابقه کاری می توانید شرکت خود را در این کشور ثبت کرده و از مزایای آن از جمله مهاجرت به روسیه بهره مند شوید.

مهم‌ترین انواع شرکت‌ های تجاری در روسیه

 • شرکت با مسئولیت محدود
 • شرکت سهامی خاص
 • شرکت سهامی عام
 • دریافت نمایندگی
 • اخذ جواز کسب

مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای ثبت شرکت در روسیه

 •  اصل پاسپورت (یا اصل مدارک ثبتی شرکت در مورد سهامداران حقوقی)
 • تعیین نام شرکت برای امور ثبتی
 • تعیین موضوع فعالیت شرکت
 • آدرس و تلفن در کشور ایران
 • مشخص کردن میزان سهم سهامداران
 • مشخص کردن حق امضا
 • تعیین میزان سرمایه اولیه
 • مشخص کردن سیستم مالیاتی

پروسه ثبت شرکت در روسیه

 • بستن قرارداد و تهیه مدارک مورد نیاز
 • انجام مراحل ثبت شرکت
 • انجام امور بانکی و افتتاح حساب بانکی
 • اخذ مجوزات لازم برای کسب
 • تغییر مدیریت عانل در شرکت

شرح خدماتی که انجام می شود

 • تهیه و تنظیم مدارک
 • پرداخت واریزی های دولتی
 • ترجمه پاسپورت
 • هزینه‌ مترجم رسمی
 • ثبت نام در اداره آمار
 • افتتاح حساب بانکی به نام شرکت
 • کارت بیمه بازنشستگی شخصی
 • کد مالیاتی شخصی

انواع شرکت‌ قابل ثبت در روسیه

ثبت شرکت در روسیه تابع قوانین این کشور است که بسته به شرایط تجاری، می توانید یکی از انواع شرکت ها را در روسیه ثبت و راه اندازی کنید.

ثبت شرکت در روسیه - ثبت برند در روسیه

شرکت‌ های با مسئولیت محدود در روسیه (ООО)

شرکت‌های LLC که مخفف عبارت Limited liability company هستند، با یک یا چند نفر تاسیس می شوند اما نباید تعداد سهامدارانش بیش از ۵۰ نفر باشند. مراحل ثبت این شرکت ها بسیار ساده است. ثبت این نوع شرکت به دلیل شرایطش بسیار محبوب و پرطرفدار است. شما می توانید نیمی از سرمایه اولیه را پرداخت کنید سپس مابقی را تا دو ماه دیگر بپردازید. در شرکت های با مسوولیت محدود تصمیم گیری ها بر عهده مدیریت است و سهامداران تابع قوانین هستند. در صورت خروج یکی از سهامداران نیازی به کسب آرای دیگر سهامداران نیست و به صورت خودرای می تواند بدون جلب رضایت مابقی اعضا از شرکت خارج شود!

شرکت‌ های مشارکت عمومی در روسیه (ПАО)

۲ یا ۳ نفر می توانند این نوع شرکت را با مسئولیت یکسان تاسیس کنند. در این شرکت ها محدودیتی برای خرید سهام توسط افراد وجود ندارد و موسسان شرکت و افراد عمومی، می توانند سهام آن را خریداری کنند. بنابراین محدودیتی در تعداد سهامداران قائل نمی شوند. اما نکته حائز اهمیت این است که در صورتی که میزان دارایی شرکت به حد نصاب نرسد، منحل می شود!! در شرکت سهامی عام، افزایش یا کاهش سرمایه، همچنین ورود و خروج سهامداران از طریق پذیره‌ نویسی در بورس صورت می گیرد.

شرکت‌ های مشارکت خصوصی در روسیه (АО)

در این نوع از شرکت فقط افراد تاسیس کننده شرکت سهامدار هستند و کسی از بیرون شرکت نمی تواند سهامدار شود! توجه داشته باشید که در این شرکت ها حداکثر سهام‌داران ۵۰ نفر می باشند و مدیر عامل اختیارات تام دارد. این دسته از شرکت ها به دو طریق می توانند فعالیت کنند:

مسلما در هنگام ثبت شرکت در روسیه با انواع دیگری از شرکت ها نیز آشنا می شوید اما باید بدانید که کدامیک با شرایط شما بهترین گزینه است. بنابراین توصیه می شود قبل از هر گونه اقدامی با کارشناسان پازریک تماس بگیرید (09122183653) 

صفر تا صد ثبت شرکت در روسیه

جالب است بدانید که کشورهای انگلیس، سوئیس، هلند و قبرس بیشترین سرمایه گذارا ن را در روسیه دارند. صنایع نفت، گاز، کشاورزی، چوب و تولید مواد غذایی عاملی برای جذب سرمایه گذاران اروپایی است. دولت روسیه برای جذب آنها و فعالیت اقتصادی بدون دغدغه شان امکاناتی را مانند نیروی کار متخصص و ایجاد فضای مناسب فراهم آورده است. عدم تبعیض بین سرمایه داخلی و خارجی نکته مهمی است که توانسته بسیاری از سرمایه ها را به روسیه بکشاند. امروزه شرکت های ایرانی فعال در روسیه کم نیستند و شرکت های روسی در تهران فعالیت اقتصادی دارند.

به طور مثال یکی از حوزه های فعال اقتصادی بین دو کشور شرکت صادرات میوه خشک به روسیه می باشد. شما می توانید به لیست شرکت های صادر کننده خشکبار مراجعه کنید تا بیشتر با این شرکت ها و حوزه فعالیت شان آشنا شوید. تعداد ۱۶۰ ثبت شرکت در آستاراخان روسیه گواهی بر افزایش فعالیت تجاری در این حوزه می باشد. با این که روند ثبت شرکت در روسیه، بسیار ساده است اما اگر به خوبی از جزییات آن مطلع باشید، به راحتی می توانید از پس تبصره ها و مواد قانونی بربیایید! در ادامه روند ثبت برند در روسیه را بررسی می کنیم.

ثبت شرکت در روسیه - ثبت برند در روسیه

آشنایی با زبان روسی

جهت ثبت شرکت در روسیه نیازی به دانستن زبان روسی ندارید اما آشنایی با زبان روسی می تواند در انجام روال اداری بسیار کمک کننده باشد و کارتان را آسانتر نماید.

سرمایه برای ثبت شرکت در روسیه

سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت در روسیه، بسته به شغل و یا وسعت شرکت متغیر است اما به طور کلی شما نیاز به سرمایه‌ای به میزان ۲۰ الی ۳۰ هزار دلار دارید.

سابقه کار

بهترین مزیت ثبت شرکت در روسیه این است که نیازی به سابقه کار ندارید و صرفا داشتن یک بیزینس پلن کفایت می کند.

بیزینس پلن چیست؟

بیزینس پلن، طرح توجیهی درباره کسب و کار و یا تجارت شماست. سرمایه گذاران باید دارای یک نقشه راه باشند تا در طول مسیر سرمایه گذاری از آن استفاده کنند. ارائه این نقشه راه برای ثبت شرکت در روسیه ضروری است. پس از بررسی بیزینس پلن توسط ادارات مربوطه در روسیه درخواست شخص برای ثبت شرکت تایید یا رد می شود. برای مشاوره درباره بیزینس پلن می توانید با شماره تلفن (09122183653) تماس بگیرید.

هزینه‌ ثبت شرکت در روسیه چقدر است؟

برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در روسیه، نیاز به هزینه های متعددی است که برخی از مهمترین آنها را بیان می کنیم.

مدارک لازم برای ثبت شرکت در روسیه چیست؟

مراحل ثبت شرکت در روسیه

شما می توانید قبل از درخواست ثبت شرکت با کاشناسان ما تماس بگیرید تماس بگیرید و درباره مراحل و روند ثبت شرکت در روسیه مشاوره بگیرید و از راهکارهای آنها برای انجام سریعتر مراحل اداری استفاده کنید. این شرکت می تواند تمامی کارهای اداری مرتبط با ثبت شرکت در روسیه با جدیدترین شرایط و هزینه ها را برای شما انجام دهد. به طور کلی برای ثبت شرکت و برند در روسیه و یا اخذ جواز کار در روسیه می‌ توانید به سفارت روسیه در ایران مراجعه کنید و پس از ارائه درخواست و مدارک لازم تمامی مراحل را از طریق سفارت پیگیری نمایید.

اداره مهاجرت روسیه پس از بررسی درخواست شما آن را به نهاد مرتبط با ثبت شرکت در شهر مورد نظرتان ارائه می دهد که پس از بررسی پرونده نتیجه آن اعلام می گردد. این پروسه به طور میانگین ۳ ماه زمان نیاز دارد. درصورت تایید و صدور گواهی ثبت شرکت، روند اداری میزان مالیات (۲۰ درصد)، بیمه و معرفی شرکت انجام می شود و در نهایت شرکت آغاز به کار می کند.

مدارک و مراحل ثبت شرکت در روسیه

انتخاب نام شرکت و ارائه بیزینس پلن مهمترین مرحله ثبت شرکت در روسیه می باشد. سپس کپی مدارک سهامداران، ترجمه آن به زبان روسی و ممهور به مهر دادگستری، در نهایت تعیین و انتخاب ساختار شرکت، تبیین اساسنامه شرکت و میزان سرمایه انجام شود. برای انجام هر یک از این مراحل با کارشناسان ما تماس حاصل کنید. برای مشاوره با شماره تلفن (09122183653) تماس بگیرید.

کارشناسان حرفه ای پازیریک منتظر شما هستند!

مشاوره مالی و بازرگانی در امور روسیه به صورت تخصصی، کافیست همین حالا تماس بگیرید.
ثبت شرکت در روسیه - ثبت برند در روسیه

مزایای ثبت شرکت در روسیه

یکی از بهترین مزیت ثبت شرکت در روسیه، اخذ اقامت روسیه می باشد که شما را به عنوان یک شخصیت حقوقی اروپایی تایید می کند. بدین ترتیب شما تمامی مزایای یک شهروند روسی را خواهید داشت. همچنین با ثبت شرکت صادرات به روسیه می توانید با شرکای تجاری اروپایی به راحتی مراودات تجاری برقرار کنید.

چگونه پس از ثبت شرکت در روسیه اقامت بگیریم؟

شاید بتوان اقامت دائم از طریق ثبت شرکت در روسیه را مهمترین مزیت فعالیت اقتصادی در این کشور دانست! علاوه بر این با کارآفرینی در این کشور می توانید به راحتی به بازارهای اروپایی راه پیدا کنید و در بازارهای جهانی به موفقیت های تجاری بزرگی دست پیدا کنید.

با ثبت شرکت در روسیه، در ابتدا از یک اقامت اولیه یک‌ ساله‌ برخوردار می شوید. سپس می توانید آن را تا ۳ سال دیگر تمدید کنید که پس از گذشت ۲ تا ۳ سال از ثبت شرکت، می توانید برای اقامت دائم درخواست بدهید. با اخذ این اقامت امکان دریافت پاسپورت روسیه نیز وجود دارد. بنابراین با ثبت برند در روسیه می توانید برای خود و خانواده (همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال) درخواست اقامت دائم بدهید. در نتیجه مهاجرت به روسیه از طریق ثبت شرکت راهی آسان و کم هزینه است.

اطلاع از قوانین جدید ثبت شرکت در روسیه

برای هرگونه فعالیت تجاری، سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت در روسیه و همچنین آشنایی با قوانین جدید آن از متخصصان پازیریک که سالهاست در این حوزه فعالیت می کنند، مشاوره بگیرید. شماره تلفن (09122183653)

سوالات مهم در حوزه ثبت شرکت در روسیه

بله، در صورت موفقیت شرکت به راحتی می توانید در کشورهای اروپایی نمایندگی داشته باشید.

بله. می توانید برای همسر و فرزندان زیر 18 سال اقامت بگیرید.

هزینه ثبت شرکت در روسیه 2500 تا 3000 دلار می باشد.

بله. شما می توانید با کارشناسان پازیریک تماس بگیرید تا راهکارهای آن را به شما ارائه دهند.

خیر. آشنایی با زبان روسی در جهت تسهیل مراحل اداری کمک کننده است اما لازم نیست.

برای اطلاع دقیق از هزینه ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کارشناسان حرفه ای پازیریک منتظر شما هستند!

مشاوره مالی و بازرگانی در امور روسیه به صورت تخصصی، کافیست همین حالا تماس بگیرید.

شرکت راشا گستر پازیریک بهترین مشاور و نماینده در ثبت شرکت در روسیه است که می تواند با کارشناسان مجرب و متخصص خود کار ثبت شرکت را در سریعترین زمان و بهترین مسیر به انجام برساند. متقاضیان عزیز می توانند برای دریافت مشاوره، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایند، شرکت راشا گسترپازیریک در امر ثبت شرکت در روسیه با داشتن دفاتری در ایران راه ارتباطی برای متقاضیان آسان و سهل نموده است.