موبایل: ۰۹۱۲۲۱۸۳۶۵۳

۸:۰۰ الی ۲۲:۰۰

info@pazirik.org

انتقال پول به روسیه

جهت ارسال حواله به کشورهای مختلف نیازی به تبدیل ارز به واحد پول آن کشور نمی باشد. بلکه هر ارزی را می توانید به کشور مقصد حواله کنید. رسیه و اکثرا شهر مسکو یکی از پرتقاضاترین مقاصد برای ارسال حواله ارزی است...
شرکت راشا کستر پازیریک
حواله ارزی روسیه

حواله ارزی روسیه

در سال های اخیر روسیه یکی از بهترین شرکای تجاری ایران می باشد. شرایط اقتصادی، همجواری روسیه با ایران، صادرات محصولات کشاورزی، تحصیل در روسیه و … باعث شده تا تجارت با روسیه از رونق خوبی برخوردار باشد. در تمام معاملات تجاری و بازرگانی و همچنین جهت تحصیل در روسیه و یا ثبت شرکت در روسیه نیاز به حواله ارزی روسیه بسیار احساس می شود. نقل و انتقال پول از ایران به روسیه و بالعکس مساله مهمی در صادرات به روسیه و کلیه فعالیت های تجاری، تحصیلی و کاری در این کشور می باشد.

حواله ارزی چیست؟

یکی از انواع خدمات ارزی است که از آن طریق می توان به سادگی با هر فردی در هر جای دنیا، مبادلات پولی و مالی برای خرید و فروش کالا انجام داد. انواع حواله‌ ارزی را می توان به دو بخش زیر تقسیم کرد:

حواله ارزی صادره

وقتی که بخواهیم به وسیله بانک یا صرافی برای فردی ارز ارسال کنیم، از حواله جات ارزی صادره استفاده می کنیم. در این روش ابتدا باید به بانک یا صرافی مورد نظر خود مراجعه کنید، سپس باید مشخصات فرد گیرنده ارز، شماره حساب و واحد پولی که می‌خواهید ارسال کنید را باید مشخص کنید، پس از آن، ارز شما را به ارز مورد نظرتان برای مقصد، بر اساس نرخ روز ارز تبدیل می کنند و به این ترتیب مبلغ مورد نظر شما برای آن فرد یا شرکت ارسال می شود.

لازم به ذکر است که در این روش برای جلوگیری از پولشویی باید فرم اظهارنامه گمرکی تکمیل گردد و یا پیش فاکتور یا فاکتور فروش خرید کالا یا خدمات به صرافی یا بانک ارائه گردد.

حواله ارزی روسیه

حواله ارزی وارده

همه بانکهایی که سرویس حواله جات ارزی دارند، باید پس از دریافت پیام تایید ارسال حواله جات ارزی، در کمترین زمان ممکن، ارز ارسالی را به حساب مشتری واریز کنند. فرد مورد نظر در خارج از کشور باید پاسپورت یا کارت شناسایی معتبر خود را ارائه دهند تا بتواند وجه واریزی به حساب خود را دریافت کند. همچنین او می‌تواند این وجه را به حساب ارزی فردی دیگر واریز کند و یا اینکه آن را به بانک بفروشد. وی حتی می‌تواند تمام ارز خود را به ارز دیگر تبدیل کند و در کشور مبدا و یا مقصد و از بانک یا صرافی با واحد پولی آن کشور ارز مورد نیاز خود را دریافت نماید.

حواله ارزی چیست؟

حواله ارزی چیست؟ به دستور پرداختی که به موجب آن، بانک یا مؤسسه ای به تقاضای دارنده یک حساب بانکی، به یکی از از بانک‌های کارگزار خود در خارج از کشور، حواله‌ای صادر ‌کند و آن را به فرد دیگری (ذی نفع) پرداخت نماید، حواله ارزی گفته می شود! جهت ارسال حواله به کشورهای مختلف نیازی به تبدیل ارز به واحد پول آن کشور نمی باشد. بلکه  هر ارزی را می توانید به کشور مقصد حواله کنید. روسیه و اکثرا شهر مسکو یکی از پرتقاضاترین مقاصد برای ارسال حواله ارزی است. با این که واحد پولی روسیه روبل است اما می توانید پول خود را به هر ارز دیگری به روسیه حواله و ارسال کنید. در حال حاضر حواله روبل به شرکت ها و افراد حقیقی در روسیه به سادگی انجام پذیر است.  در ادامه مراحل حواله روبل به روسیه و محاسبه بر اساس نرخ دلار را شرح می دهیم . پس با ما همراه باشید.

شرایط انتقال پول از ایران به روسیه

انتقال پول از ایران به روسیه برای دانشجویانی که در روسیه مشغول به تحصیل هستند، یکی از چالش های دانشجویان می باشد. همچنین در معاملات بازرگانی و کاری نیاز به انتقال پول از ایران به روسیه با حواله می باشد. اما یکی از نکات مهم برای این امر، مشخص کردن شهر و محل اقامت دریافت کننده پول است.  به طور کلی انتقال پول به هر مبلغی برای افرادی که فعالیت های تجاری می کنند، امری زمان بر است که نیاز به اطلاعات و دانش کافی دارد تا از بروز مشکلات احتمالی پیشگیری شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره (09122183653) تماس بگیرید.

نحوه انتقال پول از ایران به روسیه

فرد منتقل کننده پول از ایران به روسیه، باید تمام مشخصات دریافت کننده پول مانند نام و نام خانوادگی، آدرس کامل و مبلغ مورد نظر خود را مشخص کند! امروزه سایت های متعددی هستند که به صورت آنلاین خدمات انتقال پول از ایران به روسیه را انجام می دهند. انتقال آنلاین ارز و یا حواله ارزی از طریق سایت های متعددی انجام می شود اما باید از سلامت این سایت های اطمینان حاصل کنید. شرکت راشا گستر پازیریک (Pazirik) یکی از مطمئن ترین و معتبرترین سایت هایی است که می تواند تمامی کارهای حواله ارزی روسیه و انتقال پول از ایران به روسیه و بالعکس را برای شما انجام دهد.

هنگامی که پول بین دو کشور منتقل می شود، فرد یا شرکت واسطه مبلغی را به عنوان کمیسیون دریافت می‌ کنند. در حالی که شرکت بازرگانی پازیریک هیچ کمیسیونی بابت انتقال پول به روسیه از فرد منتقل کننده دریافت نمی کند. بلکه بسته به مقدار روبلی که به روسیه حواله می شود و قیمت روز روبل، قیمت ارز مورد نظر تعیین می شود!

شرکت بازرگانی – خدماتی پازیریک طبق یک رابطه دوستانه با مشتری تمامی اقدامات مربوط به نقل و انتقال پول از ایران به روسیه را انجام می دهد و بابت آن کارمزد درصدی دریافت نمی کند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ارسال پول به روسیه با کارشناسان پازیریک تماس بگیرید. (09122183653)

حواله ارزی روسیه

هزینه‌ انتقال پول از ایران به روسیه

عوامل مختلفی در هزینه انتقال پول از ایران به روسیه تاثیرگذار هستند. معمولا سرویس‌ های خدماتی انتقال دهنده پول به روسیه اعم از بانک یا صرافی های مجاز به صورت توافقی بر سر هزینه انتقال با یکدیگر به تفاهم می رسند. هزینه ارسال حواله ارزی به روسیه نسبت به سرویس های مشابه در سایر کشورها ارزان تر می باشد! این هزینه بین ۱ تا ۳ درصد بسته به حجم پول و مبلغ انتقالی متغیر است.

راه های انتقال پول به روسیه متعدد است که زمان های مختلفی را شامل می شود. اما به طور معمول این سرویس ها پروسه انتقال پول را یک روزه انجام می دهند. ارسال حواله ارزی به روسیه از طریق سیستم بانکی به این صورت است که منتقل کننده پول را به بانک سپرده و بانک مبلغ را به حساب شرکت یا خریدار و یا دانشگاه محل تحصیل دانشجو واریز می کند.

در واقع پول به حساب شخص گیرنده واریز نمی شود بلکه بانک به عنوان واسطه بین منتقل کننده پول و گیرنده حقیقی یا حقوقی پول عمل می کند. یکی از بانک هایی که به این روش عمل می کند، میربیزینس بانک است.

روش های انتقال پول از ایران به روسیه

برای انتقال پول از ایران به روسیه روش‌‌ های مختلفی وجود دارد اما هر کدام از این روش ها دارای مزایا و معایبی هستند که در ادامه به آن می پردازیم.

انتقال پول از ایران به روسیه با حواله

واریز روبل به بانک های روسیه از طریق دو بانک زیر انجام می شود:

حواله ارزی روسیه

جهت ارسال حواله جات دستی باید مراحل زیر را طی کنید:

انتقال حواله ارزی از طریق بانک VTB

اخیرا شعبه ای از دومین بانک بزرگ روسیه در ایران به نام وی‌ تی‌ بی، افتتاح شده که موجب تسهیل نقل و انتقالات ارزی بین ایران، روسیه و کشورهایی است که این بانک در آن‌ها شعبه دارد. وجود بانک VTB در ایران راهی برای مبادله ارزی بین کشورهایی است که بانک وی‌ تی‌ بی در آن‌ها حضور دارد.

این بانک در کشورهای چین، گرجستان، ارمنستان، آذربایجان، بلاروس، ونزوئلا، آنگولا، قزاقستان، سوئد، آفریقای جنوبی و بسیاری از کشورهای دیگر شعبه دارد. گام نخست حضور یک بانک روسی در ایران با اتصال پیام رسان بانکی ایران یعنی سپام و پیام رسان بانکی روسیه با نام میر برداشته شد. در حال حاضر نقل و انتقالات بین دو کشور در سطوح بالاتری فراهم شده است که می توانید انتقال حواله ارزی به روسیه را از این طریق نیز انجام دهید.

انتقال پول از طریق بانک ملی

انتقال پول به روسیه از طریق بانک ملی، روشی مطمئن است که تمامی افراد می توانند از آن استفاده کنند. شما می توانید برای انتقال پول به روسیه به شعب ارزی بانک ملی مراجعه کنید و به راحتی پول خود را به روسیه منتقل کنید. بانک ملی برای این انتقال کارمزدی ر حدود ۳ تا ۴ درصد از شما دریافت می کند. فرد دریافت کننده ی پول در روسیه آن را به نرخ دلار بانکی دریافت می کند و در نهایت پول را با نرخ دلار صرافی دریافت می کند نه نرخ دلار آزاد.

انتقال پول از طریق صرافی‌ ها

نحوه انتقال پول از ایران به روسیه از طریق صرافی‌ ها به چند روش مختلف وجود دارد. برخی از صرافی ها برای انتقال پول از ایران به روسیه رابطی ندارند. صرافی هایی که رابط دارند، کارمزد متغیری برای ارسال حواله اری به روسیه دریافت می کنند. اما پازیریک بدون دریافت کارمزد کلیه اقدامات مکربوط به انتقال پول به روسیه را انجام می دهد! یکی دیگر از روش های ارسال پول به شخص در روسیه، استفاده از حساب ارزی است که با پرکردن فرم تمکن مالی به زبان روسی و بررسی حساب بانکی صورت می گیرد. 

این روش وقت گیر است و همچنین کارمزد ارسال پول به روسیه و استفاده از حساب ارزی بالاست که اصلا مناسب دانشجویان و یا افرادی که در روسیه تحصیل می کنند، نیست.

حواله ارزی روسیه

مراحل ارسال حواله روبل به روسیه

ممکن است برای برخی از شما این سوال پیش بیاید که برای ارسال حواله روبل روسیه چه مواردی نیاز است؟ در ادامه به این سوال این چنین پاسخ داده می شود:

برای ارسال حواله روبل به روسیه باید مراحل زیر طی گردد:

ارسال حواله روبل به روسیه چقدر طول می‌کشد؟

زمان و سرعت ارسال حواله روبل به روسیه بسته به انتخاب مرکز انتقال متفاوت است. اما به طور کلی  حداکثر تا ۲۴ ساعت به طول می انجامد. اگر برای ارسال حواله ارزی روسیه عجله دارید، بهتر است از سرویس های سفارشی استفاده کنید که می توانند سرعت انتقال حواله را به ۱۰ تا ۱۵ دقیقه کاهش دهند. برای استعلام قیمت روبل میربیزینس بانک و قیمت حواله روبل روسیه می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره (09122183653) تماس بگیرید.

حواله ارزی روسیه

محدودیت‌های سرویس‌های حواله روبل به روسیه

محدودیت مبلغ انتقالی، مهم‌ترین محدودیت‌های ارسال حواله روبل به روسیه است. در 24 ساعت شما فقط می توانید مبلغ مشخصی (تا سقف ۱۰ هزار دلار) را به روسیه منتقل کنید. سقف انتقال حواله به مرکز ارائه‌ دهنده‌ی خدمات بستگی دارد. در صورت انتقال مبالغ بیشتر باید فرمی موسوم به فرم انتقال مبالغ بالا یا (LPMY ) را پر کنید. مرکز انتقال دهنده پس از بررسی فرم شما تا ۲۴ ساعت آینده به شما درباره امکان انتقال حواله روبل به روسیه اطلاع می دهد.

مبادله ارز در کشور روسیه

از آنجایی که مبادلات داخلی روسیه براساس روبل انجام می‌شود، بهتر است ارز وارداتی‌ شما روبل باشد. صرافی‌ هایی که با علامت LED مشخص شده اند، ارز شما را به روبل تبدیل می کنند. اما تبادل ارزی در کشور روسیه گرانتر تمام می شود و بهتر است تبدیل ارز را در ایران انجام دهید. در هنگام کار با دستگاههای ATM از امنیت دستگاه مطمئن شوید. اطلاعات کارت بانکی خود را در اختیار افراد دیگر قرار ندهید. هنگام دریافت وجه از دستگاه ATM درصد کمیسیون از طرف بانک مورد نظر کسر می‌ شود که این مبلغ باید در صفحه نمایش دستگاه و رسید بانکی اعلام شود.

انواع ارز در روسیه

یکی از مواردی که باید در هنگام ارسال حواله روبل به روسیه مد نظر قرار دهید، نرخ روبل به صورت لحظه ای است که توسط وب سایت‌ های بانک مرکزی به صورت آنلاین اعلام می‌شود. به طور مثال نرخ ارز اعلام شده توسط بانک ها با نرخ ارز معامله شده در بازار متفاوت است. مثلا در بانک هر روبل به قیمت ۶۵۰۰ ریال اعلام می شود در حالی که در بازار به دلیل عرضه و تقاضا ۷۰۰۰ ریال معامله می شود.

بانک‌های روسیه با توجه به نرخ تعیین شده توسط بانک مرکزی به مشتریان خدمات ارائه می‌دهند، بنابراین اطلاع از نرخ روبل مهم و ضروری است. معمولا بین نرخ ارز بانک با نرخ رسمی اعلام شده تا ۱۰% درصد اختلاف مجاز است. توجه کنید که برای حواله ارزی روسیه با مبلغ کمتر از ۴۰ هزار روبل نیازی به پاسپورت ندارید. اسبر بانک (Sberbank) یک بانک دولتی در روسیه است که تمامی تبادلات ارزی در آن صورت می‌گیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد حواله ارزی روسیه و یا قیمت و نرخ حواله روبل با کارشناسان شرکت راشاگستر پازیریک مشورت نمایید. این شرکت با سالها تجربه در حوزه تجارت با روسیه و صادرات به روسیه و واردات از این کشور یکی از بهترین مشاوران شما در زمینه ارسال حواله ارزی روسیه می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد حواله جات ارزی روسیه با شماره (09122183653) تماس بگیرید. این شرکت با سالها تجربه در حوزه تجارت با روسیه و صادرات و واردات از روسیه یکی از بهترین مشاوران شما در زمینه ارسال حواله ارزی روسیه می باشد. ما از صفر تا صد تمامی فعالیت های شما از ثبت شرکت در روسیه گرفته تا خرید ملک در روسیه کنار شما هستیم.

حواله ارزی روسیه

هزینه‌ها و زمان انتقال پول از ایران به روسیه

هزینه انتقال پول از ایران به روسیه به عوامل متعددی مانند مدت زمان ارسال، میزان مبلغ انتقالی و نرخ کارمزدها بستگی دارد. سرویس‌های انتقال داخلی پول در روسیه در حدود ۱ الی ۲ درصد هزینه کارمزد دریافت می کنند. در صورتی که هزینه انتقال پول در سرویس‌های بین‌المللی ۲ الی ۵ درصد می باشد. با این حال برای انتقال پول به روسیه می توانید از شرکت راشا گستر پازیریک استفاده کنید که برای انجام این خدمات کارمزدی دریافت نمی کند! بلکه کاملا توافقی و با رضایت مشتری مبلغی را جهت هزینه انتقال پول به روسیه اعلام می کند که بسیار  کمتر از کارمزدهای ارسال حواله ارزی بانکی می باشد. همچنین ارسال پول به روسیه در این شرکت بسیار سریع و با کمترین اتلاف وقت انجام می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

به کدام حساب ها در روسیه می توان پول حواله کرد؟

انتقال پول به اکثر بانک های روسیه امکان پذیر است اما رایج ترین بانک روسی، اسبر بانک است که شرایط خوبی را برای انتقال ارز به روسیه و حواله دلار به روسیه ایجاد کرده است. در واقع می توان به هر نوع حساب شخصی یا شرکتی و همچنین دانشگاه پول منتقل کرد.

انجام حواله به روسیه چقدر طول می کشد؟

زمان ارسال حواله ارزی روسیه بسته به بانک متغیر است اما به طور کلی بین ۱ تا ۳ روز کاری می باشد. به عنوان مثال واریز روبل در اسبر بانک در کمتر از ۱ روز کاری انجام می شود. اما برای بانک های دیگر این زمان متفاوت است.

برای ارسال حواله به حساب شخص اسبر بانک چه اطلاعاتی لازم است؟

برای ارسال حواله ارزی روسیه (روبل) به حساب شخصی اسبر داشتن شماره کارت دارنده حساب و نام حساب ضروری است.

برای ارسال حواله به حساب دانشگاه و مدرسه چه اطلاعاتی ارسال شود؟

ارسال حواله ارزی دانشجویی از طریق شرکت پازیریک قابل انجام می باشد که باید برای بررسی دقیق حساب بانک مقصد، اطلاعات کامل برای ما ارسال شود تا پس از بررسی اولیه نتیجه خدمت شما داخل سایت اعلام شود. شرکت پازیریک می تواند شهریه دانشگاه ها و خوابگاه های دانشجویی را با نرخ بازار برای شما حواله و منتقل کند!

کارشناسان حرفه ای پازیریک منتظر شما هستند!

مشاوره مالی و بازرگانی در امور روسیه به صورت تخصصی، کافیست همین حالا تماس بگیرید.

چرا به حواله روبل نیاز داریم؟

یکی از راحت ترین و سریع ترین روش ارسال پول به روسیه، استفاده از حواله ارزی روسیه است. اگر در زمینه صادرات به روسیه فعالیت می کنید و یا مشغول تحصیل در روسیه هستید، نیاز به حواله ارزی روسیه دارید. در حال حاضر با افزایش حجم صادرات و واردات از روسیه نیاز به حواله ارزی روسیه بیشتر از گذشته احساس می شود. با توجه به تحریم ها علیه دولت روسیه روند ارستل حواله کمی دشوار شده است، با این حال شرکت راشا گستر پازیریک تمامی فعالیت های ارزی را برای شما انجام می دهد.

انواع حواله ارزی براساس سرعت و زمان انتقال

می توان این نوع حواله ها را در دو دسته زیر تقسیم بندی نمود:

حواله ارزی مستقیم یا (T.T)

حواله جات ارزی مستقیم یا همان حواله ارزی T/T، با نام “حواله ارزی سوئیفت” شناخته می‌شود و یکی از امن ترین روش‌های جابه جایی ارز می باشد. با استفاده از این روش میتوانید هر میزان ارزی را به ۱۳۰ ارز مختلف تبدیل کنید و به حساب هر شخص حقوقی و یا حقیقی در کل دنیا منتقل کنید.
از مزایای حواله ارزی سوئیفت می توان به سرعت بالا در انتقال، ایمن، بدون محدودیت در میزان مبلغ ارسالی و انتقال مستقیم پول به حساب شخص حقیقی و یا حقوقی اشاره کرد.

نکاتی مهم در مورد ارسال حواله ارزی T/T :

زمان ارسال حواله ارزی روسیه بسته به بانک متغیر است اما به طور کلی بین ۱ تا ۳ ذروز کاری می باشد. به عنوان مثال واریز روبل در اسبر بانک در کمتر از ۱ روز کاری انجام می شود. اما برای بانک های دیگر این زمان متفاوت است.

حواله ارزی غیرمستقیم

حواله ارزی غیر مستقیم یا همان حواله ارزی D/D، مانند حواله ارزی T/T می باشد با این تفاوت که مدت زمان بیشتری طول می‌کشد تا ارز به حساب فرد مورد نظر واریز شود.

حواله ارزی روسیه

انواع حواله یورو به اروپا

با توجه به افزایش معاملات اقتصادی با کشورهای اروپایی و همچنین افزایش مهاجرت ها به این کشورها، ارسال ارز به کشورهای اروپایی اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است که در زیر به معرفی حواله‌ های ارزی، انواع و نرخ ارز در روسیه، پرداخته ایم.

خدمات پی پال

سامانه پی پال یک سامانه‌ تجارت الکترونیکی است که در سال ۱۹۹۸ در کشور آمریکا توسط ایلان ماسک به وجود آمد و در حال حاضر ۱۷۰ میلیون عضو دارد. در این سامانه می توانید تا حداکثر هزار دلار از سایت های خارجی و فروشگاه های اینترنتی مختلف خرید کنید و مبلغ آن را اینترنتی و از طریق این سامانه‌ی مطمئن، پرداخت کنید. متاسفانه به خاطر تحریم‌، نمی‌توانیم از این سرویس برای نقل و انتقالات داخلی در ایران استفاده کنیم و فقط ازکارت بانکی برای خرید از درگاه فروشگاه های خارجی می توان استفاده کرد.

وب گرام

وب گرام یا همان WEBMONY، به مانند سیستم پی پال می باشد و یک تجارت آنلاین بین المللی به حساب می آید و ۳۲ میلیون عضو دارد. در این سیستم کاربر نیاز به افتتاح حساب در هیچ بانکی نداشته و به راحتی می تواند علاوه بر تراکنش های مالی, همه واریزهای خود را مشاهده و پیگیری کند. این سرویس برای اعضای خود کیف پول دیجیتال و پاسپورت WEBMONY ایجاد می‌ کند تا به وسیله آن بتوانند به راحتی نقل و انتقالات مالی خود را انجام بدهند.

وسترن یونیون

مانی گرام

این روش دقیقا مانند روش وسترن یونیون می باشد، با این تفاوت که کارمزد کمتری نسبت به وسترن یونیون پرداخت می شود.

کارمزد حواله ارزی چقدر است؟

هزینه ای که توسط کارگزار برای ارائه خدمت دریافت می گردد با عنوان کارمزد شناخته می شود. بنابراین شرکت هایی که خدمات حواله ارز به خارج از کشور را ارائه می دهند برای این کار دستمزد می گیرند. هر حواله صادره دارای یک سری کارمزدهای ارزی و ریالی است که تعدادی از این کارمزدها قبل از حواله و تعدادی بعد از ارسال حواله به نام شخص از مشتری اخذ می شود.

کارشناسان حرفه ای پازیریک منتظر شما هستند!

مشاوره مالی و بازرگانی در امور روسیه به صورت تخصصی، کافیست همین حالا تماس بگیرید.

کارمزد ریالی حواله صادره

با توجه به تعرفه کارمزد ریالی باید از مشتری برای ارسال، ابطال، اصلاح و انتقال ارز از یک حساب به حساب دیگر ریال دریافت کنند. همچنین جهت نقد کردن درآمدهای ارزی روسیه می توانید با کارشناسان پازیریک تماس بگیرید تا در اسرع وقت ارز خود را با بهترین قیمت نقد کنید.

کارمزد ارزی حواله صادره

حواله های صادره علاوه بر کارمزدهای ریالی که توسط شعبه مبدا اخذ می شود دارای کارمزدهای ارزی نیز می باشد که بعد از ارسال حواله توسط بانک دریافت کننده پیام حواله و یا ذینفع حواله اخذ می گردد.

نحوه محاسبه کارمزدهای حواله ارزی

حواله ارزی روسیه

مدارک لازم برای دریافت ارز از بانکها:

بانک ها یا موسسات مالی برای اینکه بتوانند میزان امنیت نقل و انتقال حواله های ارزی را افزایش دهند، قوانین سفت و سختی را در نظر گرفتند که یکی از آنها دریافت مدارک شناسایی معتبر از اشخاص حقیقی و حقوقی بوده است. اشخاص حقیقی باید مدارک مانند شناسنامه کارت ملی اصل  یک قطعه عکس سه در چهار به همراه خود داشته باشند، اما اشخاص حقوقی (شرکت) برای دریافت حواله ارزی باید مدارکی مانند آگهی تاسیس، پروانه کسب، مجوز فعالیت اقتصادی شرکت، کارت بازرگانی، کپی اساسنامه، کارت ملی و شناسنامه مدیران و صاحبان امضای شرکت را به همراه داشته باشند.

برای دریافت ارز به شعب بانک ها مراجعه فرمایید.

کد سوئیفت MT103

هدفنام MTMT
هدایت انتقال داراییانتقال اعتبار مشتری تک مرحله ای103/103+

MT103 چیست؟

از SWIFT برای ارسال دستورهای پرداختی برای تمام پرداخت‌ های انجام ‌شده استفاده می شود زیرا هر تراکنش بین هر موسسه مالی دقیقا به همین صورت ثبت می‌شود و همه جزئیات را به شیوه های شفاف ارائه می‌دهد.

MT103 یک پیام پرداخت استاندارد SWIFT است که به طور خاص برای نقل و انتقالات اتصال سیمی – بین‌ المللی مورد استفاده قرار می‌گیرد. یک MT103 به عنوان یک مدرک معتبر از پرداخت شامل تمام جزئیات پرداخت مانند تاریخ پرداخت، مقدار، ارز، فرستنده و جزئیات دریافت کننده سرویس می دهد. تمام بانکها و موسسات مالی که ازطریق SWIFT پرداخت می کنند، برای هر پرداختی MT103 را دارند.

نمونه فرم MT103

بانک ها یا موسسات مالی برای اینکه بتوانند میزان امنیت نقل و انتقال حواله های ارزی را افزایش دهند، قوانین سفت و سختی را در نظر گرفتند. بنابراین بهتر است درباره قوانین آوردن ارز خارجی به روسیه اطلاعات کافی را داشته باشید. یکی از این قوانین دریافت مدارک شناسایی معتبر از اشخاص حقیقی و حقوقی بوده است. اشخاص حقیقی باید مدارک مانند شناسنامه کارت ملی اصل  یک قطعه عکس سه در چهار به همراه خود داشته باشند، اما اشخاص حقوقی (شرکت) برای دریافت حواله ارزی باید مدارکی مانند آگهی تاسیس، پروانه کسب، مجوز فعالیت اقتصادی شرکت، کارت بازرگانی، کپی اساسنامه، کارت ملی و شناسنامه مدیران و صاحبان امضای شرکت را به همراه داشته باشند.

MT103

کارشناسان حرفه ای پازیریک منتظر شما هستند!

مشاوره مالی و بازرگانی در امور روسیه به صورت تخصصی، کافیست همین حالا تماس بگیرید.