موبایل: ۰۹۱۲۲۱۸۳۶۵۳

۸:۰۰ الی ۲۲:۰۰

info@pazirik.org

با توجه به روابط اقتصادی ایران و روسیه و همچنین علاقه روسیه به مصرف محصولات کشاورزی درجه یک، صادرات کشمش به روسیه فرصت اقتصادی بزرگی برای ایران محسوب می شود! بررسی بازار روسیه و نیازهای آن در کنار استفاده از تجربه و دانش کشاورزان و صادرکنندگان محصولات کشاورزی، موجب می شود تا کشمش با کیفیت را تولید کرده و به روسیه صادر شود. یکی از ابزارهای راهیابی به بازار روسیه استفاده از تبلیغات و بازاریابی در این زمینه می باشد.

صادرات کشمش به روسیه فرصت درآمد زایی بسیار خوبی برای ایران می باشد که برای توسعه صنعت کشاورزی و تولیدات آن بسیار مفید است. با توجه به اینکه کشمش محصولی با ارزش افزوده بالاست، تولید و صادرات آن موجب ارتقای سطح درآمد و رفاه اقتصادی مردم کشورمان خواهد بود. جهت افزایش صادرات کشمش به روسیه، باید به کیفیت محصول، قیمت مناسب، تنوع در محصولات و ارائه خدمات پس از فروش توجه کرد. حضور در نمایشگاه‌ های بین‌ المللی و ارتباط با تجار خارجی (به خصوص تجار روسی)، راهی برای گسترش بازار صادرات این محصول ارزشمند می باشد.

مراحل صادرات کشمش به روسیه

صادرات کشمش به روسیه باید به صورت قانونی و با رعایت مقررات و شرایط صادراتی انجام شود. برای این منظور، مراحل زیر را می‌توان انجام داد:

۱ – ثبت شرکت: ابتدا لازم است یک شرکت صادراتی ثبت و مجوز های لازم را اخذ کرد.

۲ – تولید کشمش: محصول با کیفیت، مطابق با استاندارد های مورد تایید روسیه تولید شود.

۳ – اخذ مجوز های لازم: برای صادرات کشمش به این کشور لازم است مجوز های لازم از وزارت کشاورزی و سازمان صنعت، معدن و تجارت ایران دریافت شود.

۴ – بررسی بازار: برای صادرات این محصول به روسیه، بررسی بازار روسیه و نیازهای آن لازم است.

۵ – بسته بندی: بسته بندی کشمش باید در ابعاد مناسب و با کیفیت انجام گیرد.

۶ – حمل و نقل: نوع حمل و نقل کشمش به روسیه باید بررسی شود که از طریق راه‌ های دریایی، هوایی یا زمینی انجام شود.

۷ – گواهینامه‌ های صادراتی: ضروری است که گواهینامه‌ های صادراتی مانند گواهی اصالت کالا، گواهی بهداشت و گواهی مبدأ صادرات را دریافت نمایید.

۸ – پرداخت هزینه‌ های صادراتی: هزینه هایی که مربوط به بخش گمرک، بیمه، حمل و نقل و … باید پرداخت گردد.

۹ – تحویل کالا: تحویل به موقع کالا به خریدار در روسیه مهم است.

ویژگیهای بسته بندی کشمش صادراتی

کشمش صادراتی باید از کیفیت بالا و بسته بندی مناسب برخوردار باشد تا بتواند در بازار روسیه مورد استقبال قرار گیرد. استانداردهای بین‌ المللی بسته بندی کشمش صادراتی باید خصوصیات زیر را داشته باشد:

صادرات کشمش از ملایر به Russia

ملایر یکی از شهرها یی است که علاوه بر شهر تاکستان بهترین کشمش های ایران را تولید و صادر می کند. صادرات کشمش از ملایر به روسیه به عنوان یکی از محصولات کشاورزی ایران طرفداران زیادی دارد. جهت صادرات کشمش به کشور Russia از ملایر و یا تاکستان در ابتدا باید از وزارت کشاورزی و منابع طبیعی کشورمان ایران مجوز صادرات دریافت کنید. سپس، با شرکت های صادراتی معتبر و با تجربه در زمینه صادرات به روسیه نظیر پازریک همکاری نمایید تا بتوانید محصولات خود را به صورت موثر و با کیفیت به این کشور صادر کنید. باید مطمئن شوید که محصولات شما معیارهای بهداشتی و کیفیتی مورد قبول کشور روسیه را رعایت کرده باشد.

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که لازم است تا از شرایط و مقررات کشور روسیه و صادرات به این کشور مطلع باشید.

صادرات کشمش مویز چگونه است؟

با توجه به اینکه شرایط صادرات کالا های کشاورزی به همسایه شمالی در حال حاضر محدود شده است، صادرات کشمش مویز به روسیه نیاز به مجوز و شرایط خاص دارد. در صورتی که تولید کننده قصد صادرات مویز به روسیه را داشته باشد، باید با وزارت کشاورزی و منابع طبیعی ایران تماس بگیرد و شرایط و مقررات صادرات به این کشور را بداند. اما شرکت پازریک به راحتی و در اسرع وقت تمام اقدامات لازم را در این زمینه برای شما انجام می دهد. بنابراین بدون دغدغه می توانید از خدمات ما استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید با شماره (09122183653) در تماس باشید.

مدارک لازم برای صادرات کشمش به روسیه

برای صادرات کشمش به روسیه، مدارک زیر را داشته باشید:

۱ – فاکتور فروش: شامل جزئیات کاملی از محصولات شما، قیمت ها، تعداد و مقدار محصولات و شرایط پرداخت می باشد.

۲ – گواهی مبدأ: گواهی مبدأ نشان می‌ دهد که کالای شما از کدام کشور صادر شده است. (برای دریافت گواهی مبدأ، باید با مراجع صادراتی کشور خود تماس بگیرید.)

۳ – گواهی حلال بودن محصول: در صورتی که محصول شما مربوط به صنایع غذایی است، باید گواهی حلال بودن آن را از مراجع مربوطه دریافت کنید.

۴ – گواهی بازرگانی: برای صادرات کشمش باید گواهی بازرگانی دریافت کنید (این تاییدیه توسط مراجع صادراتی کشور شما صادر می‌ شود)

۵ – گواهی بهداشتی: در صورتی که محصول شما مربوط به صنایع غذایی است، باید گواهی بهداشتی را از مراجع مربوطه دریافت کنید.

۶ – گواهی تأیید مطابقت با استانداردهای روسیه: برای صادرات باید اطمینان داشته باشید که محصول شما با استاندارد های روسیه مطابقت دارد! برای این منظور، باید گواهی تأیید مطابقت با استانداردهای روسیه را از مراجع مربوطه دریافت کنید.

۷ – گواهی اصالت تولید: دریافت گواهی اصالت تولید از مراجع مربوطه.

۸ – برچسب‌ ها و بسته‌ بندی: باید مطمئن شوید که برچسب‌ ها و بسته‌ بندی محصول شما با طبق قوانین روسیه باشد. توجه داشته باشید، این مدارک ممکن است بسته به نوع محصول و شرایط صادرات متفاوت باشند و باید با مراجع صادراتی کشور خود و همچنین مراجع روسیه تماس بگیرید تا اطلاعات دقیقتری در این زمینه دریافت کنید. برای اطلاعات بیشتر با شماره (09122183653) تماس بگیرید.

 

هزینه صادرات کشمش به روسیه چقدر است؟

هزینه صادرات کشمش به روسیه با توجه به عوامل مختلف متغیر می باشد. عوامل تاثیرگذار بر این هزینه شامل حجم و وزن محموله، مسیر حمل و نقل، روش بسته‌ بندی، مالیات‌ و عوارض گمرکی و … بستگی دارد. هزینه و قیمت صادرات کشمش به روسیه، شامل موارد زیر می باشد:

برای کسب اطاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان شرکت راشا گستر پازیریک تماس حاصل کنید. (09122183653)

صادرات ارزان قیمت انواع کشمش به کشور روسیه

با کم کردن هزینه صادرات کشمش به روسیه می توانید از نرخ سود بالاتری برخوردار شوید! جهت صادرات به روسیه و استفاده از مزایای این بازار بزرگ می‌ توانید قیمت رقابتی مناسبی را برای ورود به بازار روسیه ارائه دهید. همچنین از تبلیغات و بازاریابی برای جذب مشتریان در روسیه، استفاده کنید. تبلیغات در رسانه‌ های محلی، شرکت در نمایشگاه‌ های تجاری و تبلیغات آنلاین از روش هایی است که می تواند به دیده شدن محصول شما در روسیه کمک کند. ارائه محصول باکیفیت و ارتباط با شرکت‌ های معتبر نیز بهترین راه برای فروش کشمش صادراتی به روسیه می باشد.

از آنجا که روسیه یک بازار بزرگ برای صادرات کشمش است، باید به تمام جزئیات و مواردی که برای ورود به این بازار لازم است، توجه نمایید.

 سود صادرات کشمش به روسیه چقدر است؟

عوامل مختلفی همچون میزان عرضه و تقاضا در بازار روسیه و همچنین هزینه های صادراتی مانند حمل و نقل، بیمه، گمرک و … در میزان سود فروش کشمش به روسیه موثر است. همچنین، نرخ ارز و قیمت کشمش نیز بر سود صادرات این محصول تاثیر بالایی دارد. برای محاسبه سود صادرات کشمش به روسیه، باید هزینه های صادراتی را از قیمت فروش کشمش خود کم نمایید، به طور کلی، صادرات به بازارهای خارجی می‌تواند برای کشور سودآور باشد اما باید توجه داشت که صادرات به تنهایی کافی نیست و باید برای توسعه بازارهای دیگر به بهبود کیفیت و کمیت محصولات نیز توجه شود.

کشمش صادراتی چه خصوصیاتی دارد؟

جهت صادرات کشمش به روسیه باید مواردی را رعایت کنید تا بتوانید در بازار روسیه رقابت کرده و مشتریان روسی را جذب نمایید. کشمش صادراتی باید از کیفیت بالا، ظاهر شیک، طعم و بوی خوب، قیمت و بسته‌ بندی مناسب، مطابقت با استاندارد های بین‌ المللی با ارائه مشخصات فنی داشته باشد.

انواع کشمش صادراتی به روسیه کدام است؟

روسیه یکی از بازارهای پرطرفدار کشمش ایرانی است که از طعم خوبی برخوردار است. انواع کشمش صادراتی به روسیه عبارتند از:

کشمش سفید: از محبوب‌ ترین انواع کشمش در بازار روسیه است که به دلیل طعم شیرین و بوی خوبی که دارد، برای تهیه شیرینی و دسر مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

کشمش سیاه: از انواع محبوب کشمش در بازار روسیه است که به دلیل طعم شیرین و ملایمی که دارد، در تهیه مربا و انواع شیرینی و دسر استفاده می شود.

کشمش زرد: این محصول خوش طعم نیز در تهیه دسر، شیرینی و مربا نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است. کشمش قهوه‌ ای، کشمش سبز و قرمز نیز از دیگر انواع کشمش صادراتی می باشد.

قوانین و مقررات مربوط به صادرات کشمش به روسیه

برای صادرات کشمش به روسیه، باید مقررات و قوانین زیر را رعایت کنید:

ویژگی کشمش صادراتی به روسیه

کشمش صادراتی به روسیه باید تمیز، یکدست و عاری از هر نوع آفت و آلودگی باشد. ميزان رطوبت موجود در کشمش کمتر از ۱۶ درصد باشد و ميزان دود گوگرد و انيدريد سولفور در آن نبايد از ۲ در هزار وزنی بيشتر باشد. داشتن طعم شیرین و مطبوع، رنگ قهوه‌ ای تیره و براق، اندازه و شکل یکسان برای هر دانه کشمش، بسته‌ بندی مناسب و با کیفیت، داشتن مدارک مربوط به کیفیت و اصالت محصول، داشتن تاریخ انقضای مناسب و بلند مدت از دیگر ویژگی های کشمش صادراتی به روسیه می باشد.

چرا روسیه بازار هدف کشمش است؟

کشمش یکی از محصولات کشاورزی مهم در ایران است که به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب، برای صادرات به کشورهای دیگر مورد توجه قرار گرفته است. برخی از کشورهایی که کشمش ایرانی را وارد می‌ کنند عبارتند از:

برای صادرات کشمش به روسیه و سایر کشورها، باید به مواردی مانند تولید کشمش با کیفیت بالا، بسته‌ بندی مناسب، تحویل به موقع و توانایی رقابت با سایر کشورها توجه کرد.

نکات مهم در خصوص صادرات

جهت صادرات کشمش به روسیه، بهتر است این نکات را در نظر داشته باشید تا بتوانید از بازار پرسودی بهره مند شوید. رعایت استاندارد های روسیه، استفاده از برچسب‌ ها و بسته‌ بندی های مناسب (لیبل گذاری)، انتخاب روش حمل و نقل مناسب، داشتن مدارک لازم برای صادرات محصول مانند گواهی مبدأ، گواهی بازرگانی، گواهی تأیید مطابقت با استانداردهای روسیه، گواهی اصالت تولید و گواهی بهداشتی، همچنین ارائه قیمت رقابتی مناسب، ارتباط با مشتریان و رعایت قوانین و مقررات صادرات کشمش.

تهیه بهترین کشمش صادراتی از پازیریک

شرکت راشا گستر پازیریک با استفاده از تیم متخصص در امر واردات و صادرات کشمش به روسیه و همچنین سالها تجربه در حوزه خدمات تخصصی در روسیه می تواند در تمامی مراحل از خرید بهترین کشمش گرفته تا فروش در بازارهای روسیه همراه شما باشد. برای صادرات کشمش به روسیه و دست یابی به بازارهای جهانی با شماره تلفن (09122183653) تماس بگیرید.