موبایل: ۰۹۱۲۲۱۸۳۶۵۳

۸:۰۰ الی ۲۲:۰۰

info@pazirik.org

حمل و نقل دریایی به روسیه

مسیر دریایی یکی از مهمترین راه های ارتباطی بین ایران و روسیه می باشد که روزانه حجم بالایی از کالاها را جابجا می کند. روسیه با دارا بودن ۱۰۲/۰۰۰ کیلومتر آبراه که ۳۳/۰۰۰ کیلومتر آن قابل کشتیرانی می باشد، پتانسیل خوبی برای حمل و نقل دریایی دارد....
شرکت راشا کستر پازیریک
حمل بار دریایی به روسیه

روسیه پهناورترین کشور دنیا، با دارا بودن پتانسیل بالا برای تجارت یکی از محبوب ترین مناطق برای بازرگانان است. سالانه مقدار زیادی از کالاهای مختلف از ایران به روسیه صادر می شود. همچنین ایران خریدار برخی از کالاها و تولیدات روسیه است که واردات از روسیه را تشکیل می دهد. این داد و ستد نیاز به حمل و نقل دارد که یکی از راههای ارسال کالا به آن، حمل و نقل دریایی به روسیه می باشد.

روسیه در زمینه حمل‌ و نقل بین‌المللی مسیرهای مختلف زمینی، هوایی، دریایی و ریلی دارد که در ادامه با بخش دریایی بیشتر آشنا خواهیم شد.

حمل بار دریایی به روسیه

روسیه مرز آبی مشترک با کشورهای اطراف دریای خزر، دریای سیاه و دریای ژاپن دارد. بنابراین حمل و نقل دریایی به روسیه یکی از راههای پرطرفدار تجارت با روسیه برای ایران می باشد. در حال حاضر با شروع جنگ روسیه و اوکراین و همچنین تحریم های آمریکا و اروپا برای روسیه، حجم معاملات صادرات و واردات بین ایران و روسیه افزایش قابل توجهی داشته که منجر به رونق در بخش حمل و نقل بین المللی از راههای مختلف زمینی و دریایی و هوایی شده است!

راه های آبی روسیه کدامند؟

مسیر دریایی یکی از مهمترین راه های ارتباطی بین ایران و روسیه می باشد که روزانه حجم بالایی از کالاها را جابجا می کند. روسیه با دارا بودن ۱۰۲/۰۰۰ کیلومتر آبراه که ۳۳/۰۰۰ کیلومتر آن قابل کشتیرانی می باشد، پتانسیل خوبی برای حمل و نقل دریایی دارد. آبراه های قابل کشتیرانی روسیه مانند دریاهای بالتیک، خزر و دریاهای سیاه همچنین رودخانه ها و کانال های مصنوعی مهمترین مراکز اقتصادی و صنعتی را به یکدیگر متصل می کنند.

حمل بار دریایی به روسیه

بنادر حمل‌ دریایی روسیه و ایران

حمل و نقل دریایی به روسیه توسط بنادری از دو کشور انجام می شود که به یکدیگر نزدیک هستند. به این ترتیب زمان ارسال کالا کمتر می شود و احتمال فاسد شدن برخی از اقلام خوراکی نیز کاهش می یابد. بر همین اساس بندر امیرآباد و بندر انزلی از مهم‌ترین بنادر ارسال بار به روسیه هستند. علاوه بر آن بندر نوشهر، آستارا و فریدون‌کنار نیز از بنادری هستند که برای حمل و نقل بین ایران و روسیه استفاده می شوند. بندر آستارا خان، آلیا و ماخاچ کالا یا ماخاچ قلعه نیز از جمله بنادر روسیه جهت حمل‌ و نقل دریایی با ایران می باشند.

کارشناسان حرفه ای پازیریک منتظر شما هستند!

مشاوره مالی و بازرگانی در امور روسیه به صورت تخصصی، کافیست همین حالا تماس بگیرید.

مزایای حمل‌ و نقل دریایی به روسیه چیست؟

در استفاده از حمل و نقل دریایی به روسیه مزایای زیادی نصیب بازرگانان می شود که چشم پوشی از آن میسر نیست!! حمل سالم کالا به روسیه مهمترین مزیت استفاده از این روش می باشد. استفاده از کانتینر ایمنی و سلامت کامل کالا را برای حمل به کشور مقصد تضمین می کند و باعث حفظ کیفیت کالا می شود.

یکی دیگر از مزایای حمل‌ونقل دریایی این است که نرخ کرایه را شرکت‌ های بزرگ کشتیرانی و حمل‌ و نقل دریایی تعیین می کند که یک نرخ ثابت است و نوسانات چندانی ندارد و همه آن را رعایت می کنند. از مزیت دیگر استفاده از حمل بار به روسیه از طریق راه دریایی، ارسال حجم بالایی از کالا می باشد که گاهی به چندین هزار تن می رسد. امنیت و قابلیت اطمینان بالا و پیروی از قوانین بین‌ المللی و استانداردهای سخت‌گیرانه نیز از مزایای حمل و نقل دریایی به روسیه است.

عوامل مؤثر بر نرخ حمل‌ و نقل دریایی

عوامل مهمی بر نرخ حمل‌ و نقل دریایی روسیه موثر می باشند که هر کدام از آنها به صورت مستقیم هزینه های حمل و نقل را تغییر می دهند. به طور مثال کاهش تقاضا در زمان بیماری های همه گیر مانند کرونا قیمت حمل کالا را تحت تاثیر قرار می دهد یا تأخیر در رساندن کالا به مشتریان، هزینه حمل بار دریایی با کشتی‌ ها تا مقصد را افزایش داد. نرخ تورم، قیمت سوخت، ویژگی های اقتصادی کشور مقصد و غیره از عوامل مهم تاثیرگذار بر نرخ حمل و نقل دریایی می باشند.

هزینه فریت بار به روسیه

هزینه‌ های حمل‌ و نقل دریایی به روسیه بستگی به چند عامل دارد که یکی از مهمترین آنها مسافت است! بسته به این که بار به کدام یک از شهرهای روسیه ارسال می شود، هزینه حمل بار متفاوت است. علاوه بر این در صورتی استفاده از واسطه برای ارسال بار قیمت حمل کالا به روسیه افزایش می یابد.

برای مدیریت هزینه‌ های حمل بار دریایی به روسیه باید نکاتی را در نظر داشته باشید که هزینه حمل بار به آن‌ها وابسته است. به ‌طور کلی تعرفه حمل‌ و نقل دریایی به روسیه بسته به عوامل زیر متغیر است:

حمل بار دریایی به روسیه
حمل بار دریایی به روسیه

برای مدیریت هزینه های حمل کالا به روسیه و کاهش آن و اشتن صرفه اقتصادی می توانید با کارشناسان شرکت راشا گستر پازیریک مشورت نمایید و راهنمایی لازم را از ما دریافت کنید. بدین ترتیب حجم قابل توجهی از هزینه های شما کاهش می یابد!

خدمات حمل بار دریایی به روسیه چیست؟

جهت انتخاب شرکت معتبر در زمینه خدمات حمل و نقل دریایی بار به روسیه، باید به نکاتی همچون تجربه کافی و مهارت در عقد قرار دادهای حمل و نقل توجه کنید.

توصیه می شود شرکتی را انتخاب کنید که در زمینه حمل بار دریایی به روسیه مهارت و تجربه لازم را داشته باشد تا محصول شما در زمان دقیق و با حفظ کیفیت به مقصد ارسال شود. هزینه حمل‌ و نقل دریایی نسبت به ارسال هوایی متر می باشد و همین امر باعث شده تا بازرگانان از این روش بیشتر استقبال کنند. شرکت بازرگانی راشا گستر پازیریک شرایطی را برای بازرگانان فراهم کرده تا بتوانند با کارشناسان و مشاوران مجرب در تماس باشند و اطلاعات کافی را برای انتخاب بهترین روش حمل و نقل کالا به روسیه را بدست آورند.

بهترین شرکت برای حمل بار به روسیه

اعتبار و تجربه شرکت های بازرگانی که خدمات حمل و نقل بین المللی را ارائه می دهند، نقش مهمی در صادرات کالا به روسیه را دارند و می توانند زمینه تجارت پرسودی را برای تجار و فعالان اقتصادی فراهم کنند. ارسال کالا بدون هیچگونه نقص و آسیب مهمترین ویژگی است که در هنگام ارسال بار به مقصد باید به آن توجه کنید.

شرکت بازرگانی روسیه (پازیریک) یکی از بهترین شرکت های بازرگانی است که با سالها تجربه در زمینه صادرات به روسیه است که بار شما را به سه روش زمینی، هوایی و دریایی حمل می کند. حمل بار به روسیه با توجه به عوامل مختلف متغیر است اما پازیریک می تواند با حداقل هزینه بار و کالای شما را به روسیه ارسال کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

کارشناسان حرفه ای پازیریک منتظر شما هستند!

مشاوره مالی و بازرگانی در امور روسیه به صورت تخصصی، کافیست همین حالا تماس بگیرید.