موبایل: ۰۹۱۲۲۱۸۳۶۵۳

۸:۰۰ الی ۲۲:۰۰

info@pazirik.org

صادرات پرتقال به روسیه یکی از پرطرفدارترین بخش‌ صادرات میوه به این کشور محسوب می شود. نزدیکی ایران به روسیه و کاهش هزینه های حمل و نقل، تولید پرتقال باکیفیت و در قیمت مناسب باعث شده تا صادرات پرتقال از مهمترین و پرطرفدارترین قسمت تجارت میوه به روسیه باشد. جهت صادرات مرکبات به روسیه می توانید به پرتقال به عنوان میوه ای پرتقاضا توجه ویژه داشته باشید. کشورهای همسایه به دنبال خرید پرتقال ایرانی هستند. به عنوان مثال پرتقال تامسون تولید شده استان های شمالی ایران به خصوص مازندران بسیار پرتقاضاست.

پرتقال صادراتی ایرانی با طعم و کیفیت عالی محصولی مطبوع برای بازارهای خارجی است که در وزن های مختلف بسته بندی و صادر می گردد.

دلایل صادرات پرتقال به روسیه

شاید بتوان کیفیت بالای پرتقال ایران را مهمترین دلیل صادراتی بودن آن دانست. البته قطعا قیمت پرتقال صادراتی در بازارهای رقابتی عامل دیگری است که صادرات پرتقال به روسیه را برای بسیاری از واردکنندگان روسی جذاب کرده است.  عقد قرارداد با باغداران، بهترین راه برای تولید محصول مرغوب است! بعد از تولید محصول باکیفیت، بسته بندی استاندارد و حمل و نقل ارزان می تواند کمک بزرگی به صادرات پرتقال نماید.

صادرات پرتقال به روسیه فرصت بزرگی برای تولید‌کنندگان و بازرگانان ایرانی است تا علاوه بر تجارت پرسود میوه راه را برای تجرات با روسیه در حوزه های مختلف هموار سازند. صادرات مرکبات به  روسیه شامل پرتقال، نارنگی، گریپ فروت، لیمو، کیوی و نارنج می شود که در بین آنها پرتقال از جایگاه ویژه ای برخوردار است. پرتقال والنسیا و تامسون؛ بهترین نمونه های پرتقال‌های صادراتی به کشور روسیه هستند.

 صادرات پرتقال مازندران به روسیه

استان مازندران به عنوان بزگترین تولید کننده پرتقال صادراتی باکیفیت به روسیه مورد توجه می باشد. کشاورزان زیادی در این استان انواع مرکبات را با کیفیت بالا تولید می کنند و جهت صادرات به کشورهای اطراف با صادرکنندگان و خریداران عمده پرتقال قرارداد می بندند. طعم بی نظیر پرتقال ایرانی و کیفیت بالای آن، تمایل تاجران روسی را به خرید پرتقال ایرانی چند برابر کرده است.

کشور روسیه با نیاز بازار سالانه ۱.۴ میلیون تن مرکبات، یک یاز جذاب ترین بازارهای پرتقال ایران می باشد. علاوه بر روسیه، عراق، ترکیه و برخی از کشورهای همسایه نیز خواهان محصولات کشاورزی و باغی ایران هستند. ارائه پرتقال با نرخ رقابتی باعث شده تاسالانه هفت میلیون تن محصولات کشاورزی تولید شده در استان مازندران بازار مناسبی داشته باشد. مازاد محصولات تولیدی استان مازندران به روسیه و سایر کشورها صادر می گردد.

 قیمت صادرات پرتقال به روسیه

با صادرات این محصول باغداران به درآمدهای دلاری دست پیدا می کنند. راهی که کاهش قیمت پرتقال در بازارهای داخلی ا برای آنها جبران می نماید. صادرات پرتقال به روسیه و ارزآوری آن باعث شده تا باغداران استان های شمالی تولید این محصول را افزایش دهند. هر چند تولید پرتقال های باکیفیت صادراتی مستلزم هزینههای تولیدی بیشتر است اما هر چه کیفیت بالاتر باشد، مشتریان روسی تمایل بیشتری به خرید پرتقال از ایران دارند. باغداران باید سعی کنند تا قیمت پرتقال صادراتی را کاهش دهند تا در این بازار رقابتی برنده باشند.

البته نرخ پیشنهادی آنها باید هزینه های تولید، بسته بندی، حمل و نقل، ترخیص کالا و … را پوشش دهد. همچنین شناخت صفر تا صد صادرات به روسیه می تواند به هموار و آسان شدن راه تجارت با این کشور کمک کند.

موانع صادرات پرتقال به روسیه چیست؟

در صادرات هر محصولی از ایران به سایر کشورها چالش ها و مشکلاتی وجود دارد که برخی از مهمترین آنها عبارتند از:

نکات طلایی در تجارت پرتقال به روسیه

شرکت پازیریک با تسلط کامل به بازارهای تجاری روسیه و همچنین فرهنگ مردم این کشور و نیاز بازار روسیه یکی از بهترین مشاوران در زمینه صادرات پرتقال به روسیه می باشد. جهت انجام هرگونه تجارت با روسیه می توانید از کارشناسان پازیریک، بهترین (شرکت صادرات به روسیه) کمک بگیرید.

صادرات پرتقال به روسیه با پازیریک

تولیدکنندگان و علاقه مندان به صادرات پرتقال به روسیه می توانند جهت مشاوره یا انجام هرگونه از مراحل صادراتی از نوع بسته بندی گرفته تا فروش محصول در بازارهای روسیه با شرکت راشا گستر پازیریک در تماس باشند. کارشناسان با تجربه این مجموعه با سالها فعالیت در جهت صادرات به روسیه و یا واردات از روسیه به خوبی با بازارهای روسیه آشنا هستند و تمامی قوانین صادراتی و پیچ و خم های موانع تجارت با روسیه را می دانند. لذا برای سودآوری بیشتر پازیریک در خدمت شماست.

این شرکت با شناخت نیاز امروز بازرگانان برای حمل کالا به روسیه و همچنین حمل کالا از روسیه به ایران، از طریق راههای مختلف زمینی، هوایی و دریایی با توانایی انجام کلیه امور صادراتی و حمل هر گونه بار در خدمت تجار عزیز می باشد. برای تکاس با ما کافیست با شماره تلفن های درج شده در همین صفحه تماس بگیرید.