موبایل: ۰۹۱۲۲۱۸۳۶۵۳

۸:۰۰ الی ۲۲:۰۰

info@pazirik.org

ترجمه مدارک به روسی

برای ترجمه مدارک و اسناد خود به دارالترجمه های متعدد مراجعه کنید. ما با دارا بودن کادری متخصص و مترجمین حرفه ای تمامی مدارک تحصیلی، کاری، اقامتی، ویزا و یا هر سندی که نیاز به ترجمه فارسی به روسی و یا روسی به فارسی را داشته باشد، انجام می دهیم.
شرکت راشا کستر پازیریک
ترجمه رسمی مدارک به روسی

ترجمه رسمی روسی

کشور روسیه به دلایلی مانند نزدیکی به ایران، دارا بودن برترین دانشگاه های جهان، هزینه های پایین زندگی، شرایط آسان پذیرش تحصیلی و ویزا یکی از مقاصد تحصیلی پرطرفدار برای ایرانیان است. بر همین اساس بسیاری از دانشجویان برای ثبت نام و پذیرش در دانشگاه ها نیاز به ترجمه مدارک به روسی دارند. علاوه بر این تمام افرادی که قصد مهاجرت به روسیه و یا دریافت ویزای کار روسیه را دارند، به ترجمه مدارک به روسی نیازمندند. بنابراین اگر قصد سفر به روسیه را دارید و یا می خواهید از طریق ثبت شرکت در روسیه و یا خرید ملک برای دریافت اقامت اقدام کنید، در ادامه با ما همراه شوید.

زبان روسی یک زبان غنی با کلمات و اصطلاحات زیادی است که برای ترجمه آن نیاز به افراد متخصص و کاملا مسلط دارید. معادل های مستقیم برخی از اصطلاحات و کلمات به سختی در زبان های دیگر وجود دارد. یک مترجم حرفه ای باید بتواند با تمامی این اصطلاحات و پیچیدگی های زبان روسی آشنا باشد و به زیبایی هر چه تمام تر آن را ترجمه کند. مهارت و دقت مهمترین ویژگی مترجم روسی است. بنابراین شرکت پازیریک با بهترین مترجمان که حتی سابقه زندگی در روسیه را نیز دارند و به خوبی با تمامی پیچیدگی های زبان روسی آشنا هستند، همکاری می کند. لذا همواره ترجمه مدارک به روسی را دقیق، روان و بسیار حرفه ای انجام می دهیم. برای هر نوع ترجمه رسمی روسی می توانید با خیال آسوده مدارک خود را به ما بسپارید. تحویل به موقع، دریافت تمامی تاییدیه ها از مراجع و ترجمه دقیق از تعهدات ما به شماست!

مراحل ترجمه در دارالترجمه رسمی روسی

مراحل ترجمه رسمی روسی در شرکت پازیریک به این ترتیب است:

تمامی این مراحل برای ترجمه رسمی روسی مدارک هویتی، ترجمه رسمی روسی مدارک تحصیلی، ترجمه رسمی روسی مدارک کاری، ترجمه مدارک تحصیلی برای روسیه و کلیه اسنادی که نیاز به ترجمه روسی دارد، انجام می شود و در اسرع وقت مدارک ترجمه شده تحویل شما می گردد. کیفیت متون ترجمه شده و تحویل به موقع مهمترین ویژگی مترجمان ما می باشد.

ترجمه رسمی مدارک به روسی

ترجمه مدارک از فارسی به روسی

ترجمه کلیه مدارک به زبان روسی در شرکت بازرگانی خدماتی پازیریک با استفاده از مترجمان حرفه ای و کار آزموده با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان انجام می گردد. کیفیت مدارک ترجمه شده در حدی است که به سرعت می توانیم از مراجع زیربط تاییدیه دریافت کنیم!

جهت ترجمه متون و مدارک روسی، ترجمه رسمی مدارک شغلی و یا هر اسنادی که نیاز به ترجمه رسمی روسی دارد، آماده ارائه خدمات هستیم. یک گروه حرفه ای، متشکل از مترجمان رسمی و مجرب با دارا بودن گواهینامه های معتبر و بهترین کیفیت و قیمت، تمامی مدارک شما را از فارسی به روسی یا بالعکس ترجمه می کنند. رعایت کلیه اصول نگارشی، دقت و روانی متن از خصوصیات مترجمانی است که ما با آنها همکاری می کنیم.

کارشناسان حرفه ای پازیریک منتظر شما هستند!

مشاوره مالی و بازرگانی در امور روسیه به صورت تخصصی، کافیست همین حالا تماس بگیرید.

ترجمه روسی فوری

اگر نیاز به ترجمه روسی فوری دارید می توانید به ما اطمینان کنید. ما با استفاده از مترجمان رسمی قوه قضاییه تر جمه های رسمی را در اسرع وقت با تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه و تایید سفارت روسیه تحویل شما می دهیم. ترجمه ها به صورت عادی یک هفته زمان می برد که در صورت نیاز شما به ترجمه فوری، ۴۸ ساعته تحویل داده می شود.

برای دریافت ترجمه های فوری و یا خیلی فوری که به تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه نیاز دارد، می توانید ۲۴ ساعته ترجمه خود را از ما تحویل بگیرید و جهت سرعت بخشیدن به ادامه روند، آن را شخصا به دادگستری و وزارت امورخارجه واقع در میدان امام خمینی تهران ببرید تا بتوانید یک روزه تاییدیه مدارک ترجمه شده را تحویل بگیرید. اما در صورتی که دریافت تاییدیه را به شرکت پازیریک بسپارید، در اسرع وقت برای تان انجام می دهد.

ترجمه رسمی مدارک به روسی
ترجمه رسمی مدارک به روسی

ترجمه مدارک تحصیلی به روسی

از آنجایی که روسیه یکی از مقاصد محبوب و ایده آل برای تحصیل آکادمیک است و هر ساله دانشجویان زیادی از ایران در دانشگاه های روسیه ثبت نام می کنند، نیاز به ترجمه مدارک به روسی بسیار احساس می شود. همچنین افرادی که قصد سرمایه گذاریدر روسیه را از طریق ثبت شرکت در روسیه و یا خرید ملک در روسیه دارند، به ترجمه مدارک به روسی نیاز دارند.

شرکت پازیریک Pazirik علاوه بر ارائه تمامی خدمات در رزمینه صادرات به روسیه، خرید ملک در روسیه و یا ثبت شرکت، دریافت ویزای کاری، تحصیلی، اقامتی و انجام کلیه مراحل آن از مشاوره گرفته تا اجرا، کلیه مدارک و اسناد شما را با بالاترین کیفیت به زبان روسی ترجمه می کند.


همچنین کارشناسان و مشاوران ما با داشتن تجربیات فراوان در این زمینه آماده ارائه اطلاعات دقیق و کاربردی به متقاضیان تحصیل در روسیه در زمینه دریافت ویزای تحصیلی، ترجمه سایت های دانشگاهی و انتخاب رشته همچنین ترجمه رزومه های شما اعم از شغلی و تحصیلی می باشد. پازریک علاوه بر داشتن مترجمان حرفه ای با دارالترجمه های معتبر و رسمی مورد تایید قوه قضاییه نیز طرف قرارداد است و کلیه امورات مربوط به ترجمه مدارک به روسی را با بالاترین کیفیت انجام می دهد.

چه مدارکی نیاز به ترجمه رسمی روسی دارند؟ (مهم)

ممکن است تصور کنید که هر متنی قابلیت ترجمه رسمی را دارد، اما این تصور درست نیست. ترجمه رسمی شامل اسناد و مدارک مشخصی است که برای انجام یک سری امورات قانونی به آن نیاز دارید. این مدارک شامل: اسناد هویتی، شناسنامه، گواهینامه، مدارک تحصیلی و ریز نمرات، اسناد ملکی، روزنامه رسمی، گواهی عدم سوء پیشینه و غیره می باشد. ترجمه رسمی شامل مواردی مانند کتاب، کاتالوگ و فیلم نمی‌شود، به همین جهت برای ترجمه چنین مواردی باید از مترجمین غیر رسمی استفاده کنید.

دریافت تائیدیه‌ های لازم در دارالترجمه روسی

پس از ترجمه مدارک به روسی توسط مترجم رسمی روسی و مهر کردن آنها باید تمامی مدارک ترجمه شده برای دریافت تاییدیه رسمی و قانونی به مراجع زیربط فرستاده شود. چنانچه ترجمه رسمی را برای دانشگاه، شرکت یا سازمان نیاز دارید حتما باید تاییدیه های زیر را داشته باشد:

ما هر سه تاییدیه را برای شما در اسرع وقت دریافت می کنیم.

کارشناسان حرفه ای پازیریک منتظر شما هستند!

مشاوره مالی و بازرگانی در امور روسیه به صورت تخصصی، کافیست همین حالا تماس بگیرید.
ترجمه رسمی مدارک به روسی

هزینه ترجمه مدارک به روسی

هزینه ترجمه مدارک در پازیریک کاملا بر اساس نرخ مصوب قانونی اعلام می شود اما برای ترجمه مدارک دانشجویان تخفیف ویژه در نظر گرفته می شود. برای استعلام قیمت ترجمه مدارک به روسی در این شرکت می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و نوع مدارک خود را مشخص کرده و از قیمت روز ترجمه مدارک به روسی مطلع شوید. ما برای ترجمه مدارک شما از بهترین مترجم زبان روسی و دارالترجمه های مورد تایید سفارت روسیه استفاده می کنیم. بنابراین ترجمه مدارک کاملا حرفه ای و تخصصی می باشد و جای هیچ نگرانی وجود ندارد!

ترجمه مدارک به روسی در پازیریک

دیگر نیاز نیست برای ترجمه مدارک و اسناد خود به دارالترجمه های متعدد مراجعه کنید! ما با دارا بودن کادری متخصص و مترجمین حرفه ای تمامی مدارک تحصیلی، کاری، اقامتی، ویزا و یا هر سندی که نیاز به ترجمه فارسی به روسی و یا روسی به فارسی را داشته باشد، انجام می دهیم. قیمت و هزینه ترجمه مدارک به روسی در این شرکت مطابق با نرخ مصوب می باشد. بنابراین در کنار استفاده از سایر خدمات و مشاوره رایگان می توانید از این امکان ترجمه مدارک به روسی برخوردار شوید و از اتلاف وقت و هزینه پیشگیری کنید.

کارشناسان حرفه ای پازیریک منتظر شما هستند!

مشاوره مالی و بازرگانی در امور روسیه به صورت تخصصی، کافیست همین حالا تماس بگیرید.