موبایل: ۰۹۱۲۲۱۸۳۶۵۳

۸:۰۰ الی ۲۲:۰۰

info@pazirik.org

خرید سیم کارت در روسیه

برای خرید سیم کارت در روسیه بدانید که در کشور روسیه چهار نوع سیم کارت روسیه ای معروف فعال هستند که تفاوت چندانی بین آنها وجود ندارد. البته شما بسته به نوع مصرف خود (اینترنت یا مکالمه) می توانید با راهنمایی فروشنده بهترین سیم کارت روسیه ای را ...
شرکت راشا کستر پازیریک
خرید سیم کارت در روسیه

برقراری ارتباط همواره یکی از مهمترین چالش های انسان بوده است که این مساله با اختراع تلفن حل شده است. امروزه با وجود تلفن همراه می توان از هر کجای دنیا با دوستان و آشنایان ارتباط برقرار کرد. از همین جهت در هنگام سفر رفتن به سایر کشورها می توان با خرید سیم کارت قابل استفاده در آن کشور به راحتی از طریق تلفن همراه با خانواده و دوستان خود صحبت کرد. اگر قصد سفر به روسیه را دارید و یا در این کشور مقیم هستید، می توانید با خرید سیم کارت در روسیه، ارتباط خود را حفظ کنید.

بعد از رسیدن به کشور روسیه، اولین قدم خرید سیم کارت روسی است که در ادامه به نحوه خرید سیم کارت روسی، مدارک مورد نیاز برای تهیه آن و  هزینه استفاده از تلفن همراه و اینترنت در روسیه بیشتر می پردازیم.

ضرورت خرید سیم کارت در روسیه

مهمترین علتی که باعث می شود تا شما برای خرید سیم کارت در روسیه اقدام کنید، عدم آنتن دهی سیم کارت های ایرانی در کشور روسیه می باشد! همچنین در صورت آنتن دهی و استفاده از خطوط اپراتورهای ایرانی، تعرفه استفاده از آن به حدی بالاست که بعد از مدتی اقامت در روسیه ناچار به پرداخت هزینه هنگفتی بابت مکالمه و اینترنت می باشید. بنابراین بهترین کار به محض ورود به روسیه، چه برای اقامت تحصیلی و چه برای اقامت در روسیه از طریق کار، خرید سیم کارت روسی می باشد. در این صورت می توانید با پرداخت هزینه ای اندک از مزایا و تعرفه های مناسب آن استفاده کنید.

بهترین اپراتورهای تلفن همراه در روسیه

برای خرید سیم کارت در روسیه بدانید که در کشور روسیه چهار نوع سیم کارت روسیه ای معروف فعال هستند که تفاوت چندانی بین آنها وجود ندارد. البته شما بسته به نوع مصرف خود (اینترنت یا مکالمه) می توانید با راهنمایی فروشنده بهترین سیم کارت روسیه ای را انتخاب و خریداری کنید. معروفترین اپراتورهای تلفن همراه در روسیه عبارتند از:

خرید سیم کارت در روسیه

هزینه اینترنت و سیم کارت در روسیه چقدر است؟

هزینه سیم کارت روسی با توجه به حجم استفاده شما مشخص می شود اما به طور کلی بسته به نوع استفاده از آن هزینه ای بین ۱۵۰ تا ۳۰۰ روبل را در بر می گیرد!! قانون خرید سیم کارت در روسیه به این شکل است که به هر میزانی که هزینه می کنید، به همان میزان نیز اعتبار اولیه در سیم کارت موجود می باشد. یکی دیگر از ویژگی های روسیه برای هزینه کمتر اینترنت و تلفن همراه،‌ در اختیار قرار دادن وای فای رایگان در مکان های عمومی مانند هتل ها، رستورانها و فرودگاه ها می باشد. البته حواستان به هکرها باشد که می توانند به سرعت اطلاعات گوشی شما را تخلیه کنند!

تمام سیم کارت های روسیه دارای اینترنت نیز هستند که به راحتی می توانید از آن استفاده کنید اما اگر برای تحصیل در روسیه به این کشور آمده اید و یا بازرگان و تاجر هستید، می توانید برای برخورداری از اینترنت پرسرعت مودم های همراه بخرید که هزینه ای بین ۴۰۰ تا ۱۳۰۰ روبل را شامل می شود.

برای اطلاع از شارژ سیم کارت روسی خود از فرمول زیر استفاده کنید:

چگونه در روسیه سیم کارت بخریم؟

اگر به هر دلیلی قصد سفر به روسیه را دارید، بهتر است به محض رسیدن به این کشور به یک فروشگاه معتبر مراجعه و در اولین فرصت سیم کارت روسی خود را تهیه کنید.

معمولا فروشگاه های اپراتورهای تلفن همراه در فرودگاه وجود دارند که در تمام مراکز شهر نیز نمایندگی آنها آماده خدمت رسانی به مسافران و گردشگران خارجی هستند. بنابراین نیاز نیست نگران باشید شما به راحتی امکان خرید سیم کارت در روسیه را دارید.

خرید سیم کارت در روسیه
خرید سیم کارت در روسیه

کارشناسان حرفه ای پازیریک منتظر شما هستند!

مشاوره مالی و بازرگانی در امور روسیه به صورت تخصصی، کافیست همین حالا تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز برای خرید سیم کارت در روسیه

برای تهیه سیم کارت در روسیه، نیاز به ارائه پاسپورت خود به فروشگاه اپراتورهای تلفن همراه دارید! بنابراین فقط با نشان دادن پاسپورت به فروشنده صاحب سیم کارت روسی می شوید که به محض نصب در گوشی همراه خود فعال شده و می توانید از آن استفاده کنید.

هر کدام اپرتورهای تلفن همراه در روسیه، بسته ها و تعرفه های متنوعی دارند که انتخاب یکی از آنها بستگی به استفاده شما دارد. بهترین بسته و تعرفه برای شما بستگی به این دارد که بیشتر با کدام شهرها و بین کدام اپراتورها صحبت می کنید. اما گاهی قیمت سیم کارت روسیه می تواند مهمترین معیار شما برای انتخاب و خرید سیم کارت باشد.

قیمت سیم کارت در روسیه چند است؟

قیمت سیم کارت های معمولی روسی در حدود ۳۰۰ تا ۵۰۰ روبل می باشد که همین میزان اعتبار اولیه دارد. اما این مقدار به زودی استفاده می شود که بهتر است حدود ۵۰۰ روبل دیگر نیز اعتبار خود را شارژ کنید. برای استفاده از سیم کارت خود فقط کافی است آن را در گوشی خود قرار دهید و نیاز به اقدام دیگری نمی باشد. برای خرید سیم کارت در روسیه از شما پاسپورت می خواهند که اگر فروشنده برای خواندن مشخصات شما به زبان انگلیسی دچار مشکل شد، می توانید ویزای روسیه خود را به وی نشان دهید.

توجه داشته باشید که تماس با موبایل روسیه به خارج از کشور، خیلی گران است و با اعتبار اولیه سیم کارت، بیشتر از چند دقیقه نمی توانید با خارج از کشور صحبت کنید! جهت خرید سیم کارت روسیه در ایران با شرکت راشا گستر پازیریک تماس بگیرید. این شرکت با سالها فعالیت تجاری و مشاوره بازرگانی در روسیه می تواند بهترین مشاوره شما باشد. اگر قصد تحصیل در روسیه و یا سرمایه گذاری در این کشور را دارید، کافیست با ما تماس بگیرید.

شماره گیری تلفن روسیه از ایران

برای شماره گیری تلفن روسی از ایران باید کد ۰۰۷ را بگیرید. مسکو دو کد شهر ۴۹۹ و ۴۹۵ دارد که  بعضی از مناطق شهر یک کد و بعضی مناطق، یک کد دیگر دارد. توجه کنید که در روسیه ۸ در ابتدای هر شماره ای، همان نقش ۰ در شماره های ایران را دارد. اگر فرض کنیم شماره موبایلی که در روسیه می خواهید بگیرید، ۴۵۷۰ ۱۲۳ ۸۵۲۱ است، این شماره را از ایران باید به این شکل شماره گیری کرد: ۴۵۷۰ ۱۲۳ ۵۲۱ ۰۰۷ یا مثلاً تلفن مسکو ۴۵۷۰ ۱۲۳ (۴۹۹) است، از ایران به این شکل شماره گیری کنید: ۴۵۷۰ ۱۲۳ ۴۹۹ ۰۰۷ بنابراین هنگام شماره گیری از ایران، نیازی به گرفتن ۸ در اول شماره نمی باشد!

شماره گیری از روسیه در روسیه، برای تماس با شماره تلفن های داخلی موبایل و ثابت، چه از موبایل و چه از تلفن ثابت، اول باید عدد ۸ را بگیرید. بعد کد شهر (یا پیش شماره موبایل) و در نهایت شماره تلفن را وارد کنید. به طور مثال برای تماس از مسکو، با شماره ای در مسکو چه از تلفن ثابث و چه از موبایل، باید به این شکل شماره گیری کنید: ۴۵۶۷ ۱۲۳ ۴۹۹ ۸ اگر بخواهید شماره موبایل را بگیرید، ۴۵۶۷ ۱۲۳ ۹۱۱ ۸ را وارد می کنید.

 اگر می خواهید از موبایلتان به خارج از کشور (مثلاً ایران) تماس بگیرید: این طور شماره گیری کنید: ۴۵۶۷ ۱۲۳ ۹۱۲ ۹۸+ یا ۴۵۶۷ ۱۲۳ ۹۱۲ ۰۰۹۸ کد ایران ۹۸+ (یا همان ۰۰۹۸) است.

برای خرید سیم کارت در روسیه و یا هر گونه مشاوره در خصوص صادرات به روسیه و ثبت شرکت در روسیه با کارشناسان پازیریک تماس بگیرید. ما شما را در تمام زمینه های سفر به روسیه راهنمایی کرده و صفر تا صد مراحل اداری و اجرایی آن را برایتان انجام می دهیم.

خرید سیم کارت در روسیه
خرید سیم کارت در روسیه
خرید سیم کارت در روسیه

کارشناسان حرفه ای پازیریک منتظر شما هستند!

مشاوره مالی و بازرگانی در امور روسیه به صورت تخصصی، کافیست همین حالا تماس بگیرید.