موبایل: ۰۹۱۲۲۱۸۳۶۵۳

۸:۰۰ الی ۲۲:۰۰

info@pazirik.org

تحصیل در روسیه

یکی از الزامات تحصیل در روسیه، اقامت در این کشور و یا اجاره خوابگاه دانشجویی است. با این که زندگی دانشجویی در روسیه هزینه خیلی زیادی ندراد اما ماهانه حدودا ۳۰۰ الی ۴۰۰ دلار خرج روی دست دانشجو می گذارد. در دانشگاههای روسیه خوابگاه های متعددی وجود دارد که ....
شرکت راشا کستر پازیریک
تحصیل در روسیه

روسیه یکی از مقاصد مهم تحصیلی برای دانشجویانی است که به دنبال تحصیل ارزان قیمت اما با کیفیت هستند. اکثر دانشگاه‌های روسیه، دارای رتبه های جهانی خوبی هستند که برای ورود به آنها نیازی به شرکت در آزمون ورودی و شرایط سنی نمی باشد. بنابراین هر ساله افراد زیادی به دنبال تحصیل در روسیه هستند تا با کمترین هزینه در بهترین دانشگاه های دنیا ادامه تحصیل دهند.

هزینه پایین زندگی و کیفیت بالای دانشگاه‌های روسیه، از دلایل اصلی استقبال از تحصیل در روسیه  می باشد. دریافت آسان ویزا، اخذ پذیرش راحت دانشگاه های این کشور بدون شرط معدل و امکان دریافت بورسیه تحصیلی باعث شده تا از سراسر جهان برای پذیرش در دانشگاه های روسیه درخواست بدهند. اگر شما نیز قصد دارید تا در یکی از دانشگاه های برتر این کشور ادامه تحصیل بدهید در ادامه با ما همراه باشید.

مدارک لازم برای تحصیل در روسیه

قبل از دریافت ویزای تحصیلی باید نسبت به پذیرش در دانشگاه های روسیه اقدام کنید. مدارک لازم برای اخذ پذیرش در دانشگاه های این کشور عبارتند از:

بعد از ارائه مدارکباید منتظر بررسی دانشگاه و پذیرش باشید. سپس می توانید در یکی از رشته های مورد علاقه خود در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا ثبت نام کنید.

تحصیل کارشناسی در روسیه

دانشجویانی که در مقطع کارشناسی در روسیه تحصیل می کنند، نیاز به گذراندن دوره‌ پادفک دارند. این دوره برای تقویت زبان روسی و آماده‌سازی دانشجویان قبل از ورود به کورس اصلی دانشگاه برگزار می شود. در دوره پادفک دروس اصلی مانند ریاضی، شیمی، زیست شناسی و … به زبان روسی تدریس می شود. دانشجو بعد از قبولی در آزمون پادفک می تواند برای ثبت نام در دانشگاه درخواست بدهد.

تحصیل مقطع کارشناسی در روسیه ۴ ساله است و شهریه آن در دانشگاه‌های روسیه، بسیار ارزانتر از دانشگاه های اروپایی است. بنابراین اگر به دنبال تحصیل ارزان قیمت در دانشگاه های برتر دنیا هستید، روسیه بهترین انتخاب است. البته شهریه دانشگاه‌های مختلف با توجه به نوع رشته و سطح علمی دانشگاه، متفاوت است، اما می توانید قبل از ثبت نام با شرکت راشاگستر پازیریک تماس بگیرید و از راهنمایی های ما در زمینه تحصیل در روسیه استفاده کنید.

تحصیل در روسیه

تحصیل کارشناسی‌ ارشد در روسیه

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد روسیه 2 ساله است که برای تحصیل در آن باید به زبان روسی یا انگلیسی مسلط باشید. شما می توانید با توجه به رشته کارشناسی خود، یکی از گرایش ها را برای کارشناسی ارشد انتخاب کرده و ادامه تحصیل دهید. اگر به دنبال انجام کارهای نیمه وقت دانشجویی همزمان با تحصیل در روسیه هستید، می توانید برای دریافت ویزای کار دانشجویی با پازیریک مشورت کنید.

تحصیل دکترا در روسیه

تحصیل دکترا در روسیه، مستلزم داشتن مقالات ISI ، دانستن زبان و داشتن رزومه تحصیلی مناسب است. تحصیل دکترا در دانشگاه های روسیه معمولا ۴ ساله است که دانشجویان امکان دریافت کمک هزینه تحصیل در این مقطع را دارند. همچنین می توانند به صورت نیمه وقت کار حین تحصیل در روسیه را تجربه کنند.

تحصیل پزشکی در روسیه

رشته پزشکی یکی از پرطرفدارترین رشته‌های تحصیلی است که در بیش از هفتاد دانشگاه روسیه  تدریس می‌شود. به طور کلی برای ورود به دانشگاه های پزشکی روسیه باید در آزمون  ورودی شرکت کنید. هر دانشگاه دروس متفاوتی را برای آزمون مورد ارزیابی قرار می‌دهد. برای تحصیل پزشکی در روسیه، نیازی به مدرک زبان ندارید بلکه می توانید در دوره پادفک شرکت کرده و پس از قبولی در دانشگاه ثبت نام کنید.

دقت کنید جهت تحصیل در روسیه رشته پزشکی، دانشگاههایی را انتخاب کنید که مدرک آنها مورد تایید وزارت بهداشت ایران باشد. یکی از این دانشگاه ها، دانشگاه پزشکی سنت پترزبورگ پاولوف می باشد. همچنین دانشگاه سماشکو برای تحصیل در رشته دندان پزشکی مورد تایید است.

 

تحصیل پزشکی در روسیه، 6 ساله است و دندانپزشکی نیز 5 ساله می‌باشد. مراکز آموزش عالی روسیه علاوه بر رشته‌های پزشکی، در رشته‌های غیر پزشکی نیز پذیرش دانشجو دارند. این رشته ها شامل مهندسی، اقتصاد و علوم انسانی، روانشناسی، معماری و غیره می باشد. تحصیل پزشکی در دانشگاه‌های مسکو، به زبان روسی و انگلیسی صورت می گیرد. اگر قصد تحصیل پزشکی به زبان انگلیسی را دارید باید قبل از ثبت نام در مصاحبه شرکت کنید تا در صورت قبولی در دانگاه پذیرش شوید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره (09122183653) تماس بگیرید.

مدارک لازم برای دریافت ویزای تحصیلی روسیه

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای تحصیلی روسیه عبارتند از:

تحصیل در روسیه

خوابگاه دانشجویی در روسیه

یکی از الزامات تحصیل در روسیه، اقامت در این کشور و یا اجاره خوابگاه دانشجویی است. با این که زندگی دانشجویی در روسیه هزینه خیلی زیادی ندراد اما ماهانه حدودا ۳۰۰ الی ۴۰۰ دلار خرج روی دست دانشجو می گذارد. در دانشگاههای روسیه خوابگاه های متعددی وجود دارد که با توجه به شرایط و امکانات خوابگاه، هزینه متفاوتی دارد. به طور متوسط  قیمت اجاره خوابگاه‌ها بسته به نوع کیفیت خدمات و امکانات آنها بین ۵۰ تا ۶۰۰ دلار می باشد!

جهت تحصیل د رروسیه و یا اقامت در روسیه می توانید با تیم کارشناسان پازیریک تماس بگیرید و از راهنمایی های آنان استفاده کنید.

شرایط کار حین تحصیل در روسیه

دانشجویان می توانند در حین تحصیل به صورت نیمه وقت نیز مشغول به کار شوند. به طور کلی برای انجام کار باید مجوز دریافت کنید. هزینه دریافت مجوز کار حین تحصیل در حدود ۳۵۰۰ روبل روسیه است. مجوز کار دانشجویی، یک‌ساله صادر می‌شود که امکان تمدید دارد. با کار در روسیه، می توانید بخشی از هزینه های تحصیلی خود را پرداخت کنید. هر چند دریافت مجوز  کار در روسیه کمی دشوار است.

دانشگاه‌های برتر روسیه

در روسیه دانشگاه های متعددی وجود دارد که برخی از آنها دارای رتبه جهانی هستند و برخی دیگر از سطح علمی خیلی بالایی برخوئردار نمی باشند. دراینجا برخی از بهترین دانشگاه های روسیه را به شما معرفی می کنیم:

تحصیل در روسیه

چگونه بورسیه تحصیلی روسیه بگیریم؟

دولت روسیه هر ساله برای تعداد مشخصی از متقاضیان تحصیل در روسیه بودجه دولتی در نظر می گیرد تا به صورت رایگان تحصیل کنند. برای دریافت بورسیه تحصیلی روسیه باید از سطح علمی خوبی برخوردار باشید. شما میتوانید با دریافت بورسیه به صورت رایگان در روسیه تحصیل کنید. بنابراین  توجه داشته باشید که بیشترین بورسیه تحصیلی برای مقاطع بالاتر مانند ارشد و دکترا ارائه می گردد.  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در روسیه مستلزم داشتن مدرک آیلتس 5 و 6،  مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه‌های معتبر، مقاله های بین‌المللی و … می باشد. بر همین اساس توصیه می شود قبل از هر اقدامی با تیم پازیرک تماس بگیرید تا برای دریافت آسانترو سریعتر بورسیه تحصیلی شما را راهنمایی کنند.

تحصیل در روسیه با پازیریک

شرکت راشاگستر پازیریک با سالها تجربه و در اختیار داشتن تیم تخصصی در زمینه های مختلف تحصیل در روسیه و یا تجارت با روسیه خدمات ارزشمندی ارائه می دهد. برای هر گونه مشاوره و یا پذیرش در بهترین دانشگاه های روسیه با حداقل قیمت فقط کافیست با شماره ای مندرج در همین صفحه با تیم حرفه ای پازیریک تماس بگیرید تا از تحصیل ارزان در روسیه با بالاترین کیفیت بهره مند شوید.

کارشناسان حرفه ای پازیریک منتظر شما هستند!

مشاوره مالی و بازرگانی در امور روسیه به صورت تخصصی، کافیست همین حالا تماس بگیرید.