موبایل: ۰۹۱۲۲۱۸۳۶۵۳

۸:۰۰ الی ۲۲:۰۰

info@pazirik.org

خدمات انبار داری در روسیه

بازار بزرگ روسیه، بستری مناسب و بی نظیری برای تجار ایرانی و صادرات فراهم کرده است. شناخت دقیق بازار روسیه، در اختیار داشتن انبارهای مناسب برای نگهداری از کالاها، ارتباط با تجار و بازرگانان روسی و تحلیل درست از تجارت روز دنیا عواملی هستند که...
شرکت راشا کستر پازیریک
خدمات انبارداری در روسیه

خدمات انبارداری در روسیه یکی از مهمترین مواردی است که باید در صادرات کالا به روسیه و یا واردات از روسیه به آن توجه نمود. وجود انبارهای مجهز و اختصاص آنها به تجار یکی از مهمترین نیازهای آنان را برطرف می نماید. ارائه انبارهای مناسب موجب کاهش هزینه های حمل و نقل و همچنین دسترسی آسان بازرگانان به انواع کالاها می شود. فراهم کردن انبارهای امن با قابلیت دسترسی به موجودی انبار یکی از خدمات راشا گستر پازیریک می باشد.

چرا ارائه خدمات انبارداری مهم است؟

بازار بزرگ روسیه، بستری مناسب و بی نظیری برای تجار ایرانی و صادرات فراهم کرده است. شناخت دقیق بازار روسیه، در اختیار داشتن انبارهای مناسب برای نگهداری از کالاها، ارتباط با تجار و بازرگانان روسی و تحلیل درست از تجارت روز دنیا عواملی هستند که به هر چه گسترده شدن تجارت با روسیه و توسعه روابط تجاری بین دو کشور کمک می کند.

ارائه خدمات انبارداری به بازرگانان و ایجاد انبارهای اختصاصی موجب حفظ و نگهداری اصولی کالاها، دسترسی بهینه به کالا و کاهش هزینه های حمل و نقل می گردد. خدمات انبارداری کالا در روسیه  یکی از مهمترین نیازهای بازرگانان پیش از خروج کالای صادراتی از ایران و ورود کالا به کشور روسیه می باشد. از این رو شرکت راشاگستر پازیریک نیاز بازرگانان گرامی را پاسخ داده است و با مهیا کردن انبار های تخصصی مورد نیاز بازرگانان عزیز دغدغه آنها را برطرف کرده است.

در واقع انبارداری از مهمترین بخش های بازرگانی و صادرات کالا به روسیه می باشد. امنیت کالاها، حفظ آنها از آسیب های محیطی و دسترسی سریع و آسان از مزایای برخورداری از خدمات انبارداری کالا به روسیه می باشد.

اهمیت ارائه خدمات انبارداری پیشرفته به بازرگانان

وجود انبارهای اختصاصی و ارائه خدمات انبارداری به بازرگانان از سوی شرکت های ارائه دهنده خدمات بازرگانی از این جهت که در دسترسی بهینه به کالا و کاهش هزینه های حمل و نقل تاثیر گذار است، دارای اهمیت فراوانی می باشد. یکی از مهمترین نیازهای بازرگانان پیش از خروج کالای وارداتی از ایران و ورود کالا به کشور روسیه، نیاز به خدمات انبارداری است! از این رو شرکت راشاگستر پازیریک نیاز بازرگانان گرامی را پاسخ داده است و با مهیا کردن انبار های مورد نیاز بازرگانان عزیز دغدغه ای از بابت انبار ندارند.

می توان گفت که انبارداری از مهمترین بخش های کار بازرگانی و صادرات و واردات کالا است. کالای بازرگانان باید در محل های امن نگهداری شود و می بایست در مواقع لزوم، دسترسی آسان به موجودی آنها امکان پذیر باشد.

کارشناسان حرفه ای پازیریک منتظر شما هستند!

مشاوره مالی و بازرگانی در امور روسیه به صورت تخصصی، کافیست همین حالا تماس بگیرید.
خدمات انبارداری در روسیه
خدمات انبارداری در روسیه

خصوصیات انبار ایمن و استاندارد چیست؟

معمولا یکی از دغدغه‌های اصلی تجار و یا افرادی که قصد حمل کالا از روسیه را دارند، اطلاع از هزینه داشتن انبار مناسب و ارائه خدمات انبارداری کالا به روسیه از طرف شرکت های ارائه دهنده خدمات بازرگانی است. اما اگر این خدمات را از شرکت های معتبری که سالها تجربه تجارت با روسیه را دارند، دریافت کنید، جای هیچ نگرانی نیست. شرکت پازیریک با ارائه مناسب ترین انبارها برای حفظ و نگهداری کالاهای صادراتی به روسیه و یا واردات از روسیه بزرگترین حامی بازرگانان عزیز است.

ارائه مناسب ترین انبار کالا که دارای خصوصیات زیر هستند، تخصص پازیریک است:

ارائه خدمات انبارداری مناسب هنگام حمل بار در حجم‌های بسیار بالا حائز اهمیت ویژه ای است. به طوری که حفظ کیفیت بار و کالاهای ارسالی با کیفیت انبار ارتباط مستقیم دارد. بنابراین راشاگستر پازیریک بهترین و مناسب ترین انبارهای موجود را جهت صادرات به روسیه به شما پیشنهاد می دهد.

ارائه خدمات انبارداری مدرن در روسیه

در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی و هوشمند سازی انبارداری، بسیاری از کارها آسانتر شده است. برخی از انواع انبارداری هوشمند عبارت است از:

تکنولوژی مدیریت انبار با RFID

از تکنولوژی RFID در مدیریت انبار استفاده می شود! بدین طریق که سامانه شناسایی امواج رادیویی RFID (Radio Frequency Identification) داده های انبار را سیستماتیک دسته بندی کرده و به صورت خودکار شناسایی می کند که باعث افزایش سرعت کارها (کنترل موجودی، انبار گردانی، کنترل ورود و خروج کالا و …) می گردد.

خدمات انبارداری در روسیه

مدیریت انبار با استفاده از سیستم های WMS

سیستم مدیریت انبار بسیار کاربردی است که روزانه موجودی انبار را کنترل می کند. سیستم های (Warehouse Management System) از سخت افزارهای محلی تشکیل شده که نیاز به متخصص آی تی دارد.

تکنولوژی مدیریت انبار هوشمند آیوتی (IoT)

سیستم مدیریت انبار IoT، بسیار جدیدتر است  که نواقص نرم افزارهای قبلی را ندارد و بدون نیاز به نیروی انسانی و به صورت خودکار انجام می شود. به عنوان مثال حمل اتوماتیک کالاهای انبار باعث کاهش خطا در ارسال کالاها می شود. شرکت پازیریک سعی دارد تا با ارائه انبارهای هوشمند و پیشرفته بهترین خدمات را در اختیار تاجران و بازرگانان قرار دهد. بنابراین برای دریافت خدمات انبارداری در روسیه با کارشناسان ما در تماس باشید.

مشاوران حرفه ای و متخصص ما با سالها تجربه می توانند بهترین مشاور شما در تجارت با روسیه باشند. خدمات انبارداری و ارائه انواع انبارهای سرپوشیده و مدرن، انبارگردانی، تخلیه و بارگیری، نگهداری از کالاهای تجاری خاص، همچنین ارائه خدمات حمل و تنقل و لجستیک از خدمات بازرگانی شرکت راشاگستر پازیریک می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های درج شده در همین صفحه با ما گفتگو کنید. در تمامی مراحل صادرات به روسیه با شما هستیم.

کارشناسان حرفه ای پازیریک منتظر شما هستند!

مشاوره مالی و بازرگانی در امور روسیه به صورت تخصصی، کافیست همین حالا تماس بگیرید.