موبایل: ۰۹۱۲۲۱۸۳۶۵۳

۸:۰۰ الی ۲۲:۰۰

info@pazirik.org

مهاجرت تحصیلی به روسیه

برای تحصیل در روسیه با مدرک دیپلم در مقطع کارشناسی باید در یکی از دانشگاه های روسیه ثبت نام کنیدو یکدوره ۴ ساله را بگذرانید. برا یتحصیل د راین مقطع نیازی به شرط سنی، شرط معدل و مدرک زبان ندارید. اما قبل از ثبت نام در کورس اصلی دانشگاه باید در دوره پادفک ثبت نام کنید و ...
شرکت راشا کستر پازیریک
مهاجرت تحصیلی به روسیه

در سال های اخیر مهاجرت تحصیلی به روسیه از ایران در بین دانشجویان بسیار پرطرفدار شده است. از مهمترین دلایل این امر، سطح بالای علمی دانشگاه های روسیه در جهان، پایین بودن هزینه های تحصیل در این کشور نسبت به کشورهای اروپایی، تنوع رشته و دانشگاه و همچنین عدم نیاز به شرکت در آزمون های سراسری، شرط معدل و شرایط سنی تحصیل در روسیه، آشنایی با دانشجویان خارجی و احتمال اشتغال در سایر کشورها می باشد. بنابراین این روزها بازار مهاجرت تحصیلی و اعزام دانشجو به روسیه گرم است و موسسات زیادی اقدام به این امر می کنند. اما اگر قصد دارید تا با بهترین و مطمئن ترین موسسه برای پذیرش در دانشگاه های روسیه اقدام کنید و حداقل هزینه را بپردازید یا با مزایا و معایب تحصیل در روسیه آشنا شوید، با راشا گستر پازیریک همراه باشید.

پذیرش تحصیلی از دانشگاه های روسیه

متقاضیان مهاجرت به روسیه از طریق تحصیل، در وهله اول باید برای پذیرش در یکی از دانشگاه های روسیه اقدام کنند. اگر مراحل پذیرش را با شرکت ها و موسسات معتبر انجام دهید، علاوه بر پرداخت هزینه های کمتر، روند پذیرش و ثبت نام در بهترین دانشگاه های روسیه سریع تر پیش می رود. همچنین می توانید با استفاده از راهنمایی مشاوران بهترین دانشگاه و رشته را برای ادامه تحصیل انتخاب کنید.

بر همین اساس به شما توصیه می کنیم که قبل از هر اقدامی برای مهاجرت تحصیلی به روسیه با کارشناسان پازیریک مشورت کنید. اخذ پذیرش از دانشگاه های روسیه با پازیریک کار سختی نیست و متقاضیان جهت دریافت نامه پذیرش می توانند تمامی مراحل اعم از اخذ ویزای دانشجویی، شرکت در دوره پادفک و ثبت نام در دانشگاه را از طریق کارشناسان این مجموعه انجام دهند.

مقاطع تحصیلی در روسیه

دانشجویانی که قصد مهاجرت تحصیلی به روسیه را دارند باید در یکی از مقاطع تحصیلی روسیه به ادامه تحصیل بپردازند. مقاطع تحصیلی در روسیه عبارت است از:

مهاجرت تحصیلی به روسیه

تحصیل در مدارس روسیه چگونه است؟

دانش آموزان در روسیه در مقاطع ابتدایی، متوسطه و دبیرستان تحصیل م یکنند که دوران ابتدایی ۵ ساله است. شرایط مهاجرت تحصیلی به روسیه برای دانش آموزان راحت تر از دانشجویان است. دروسی که در مدارس روسیه تدریس می شود، شامل زبان روسی، ریاضیات، علوم اجتماعی، علوم طبیعی، موسیقی، علوم رایانه و غیره می باشد.

اگر قصد دارید فرزند شما در یک یاز مدارس روسیه تحصیل کند، می توانید با اخذ ویزای تحصیلی به روسیه سفر کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه های تحصیل در روسیه با تلفن های شرکت پازیریک تماس بگیرید.

کارشناسان حرفه ای پازیریک منتظر شما هستند!

مشاوره مالی و بازرگانی در امور روسیه به صورت تخصصی، کافیست همین حالا تماس بگیرید.

مهاجرت تحصیلی به روسیه در مقطع کارشناسی

برای تحصیل در روسیه با مدرک دیپلم در مقطع کارشناسی باید در یکی از دانشگاه های روسیه ثبت نام کنیدو یکدوره 4 ساله را بگذرانید. برای تحصیل در این مقطع نیازی به شرط سنی، شرط معدل و مدرک زبان ندارید. اما قبل از ثبت نام در کورس اصلی دانشگاه باید در دوره پادفک ثبت نام کنید و پس از گذراندن این دوره و قبولی در آزمون آن در دانشگاه پذیرش شوید. شرکت در دوره پادفک برای تسلط به زبان روسی قبل از پذیرش در دانشگاه الزامی است!

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی به صورت سالانه و به روبل پرداخت می شود که بسته به نوع دانشگاه و رشته متقاضی متفاوت می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شهریه دانشگاه های روسیه در سال ۲۰۲۳ با کارشناسان پازیریک که در اعزام دانشجو به روسیه فعال هستند، تماس بگیرید. با پذیرش در دانشگاه به راحتی می توانید ویزای تحصیلی روسیه را دریافت کنید.

مهاجرت تحصیلی به روسیه در مقطع کارشناسی ارشد

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در روسیه ۲ ساله است که بعد از گرفتن مدرک کارشناسی می توانید در این مقطع ثبت نام کنید. مهاجرت به روسیه در این مقطع می تواند آینده شغلی مناسبی را برای فارغ التحصیلان رقم بزند. چرا که مدرک دانشگاه های روسیه از اعتبار بالایی برخوردار هستند و با ارائه آن امکان اشتغال در سطح بین المللی افزایش پیدا می کند.

آموزش در دانشگاهای روسیه بسته به رشته در زبان های روسی و انگلیسی انجام می شود که برای تحصیل به زبان انگلیسی باید مدرک زبان در سطح آیلتس ۶ به بالا داشته باشید. هزینه تحصیل در این مقطع بسته به دانشگاه متفاوت است و هر ساله با توجه به نوع رشته توسط دولت روسیه اعلام می شود. شما می توانید برای تحصیل رایگان در روسیه در این مقطع بورسیه تحصیلی دریافت کنید. برای اطلاع از شرایط دریافت بورسیه با ما در تماس باشید.

مهاجرت تحصیلی به روسیه در مقطع دکترا

کشور روسیه با فراهم آوردن زمینه های رشد علمی و سطوح بالای آموزشی یکی از بهترین مقاصد تحصیلی برای مهاجرت تحصیلی در مقطع دکترا می باشد. بسیاری از دانشگاها یاین کشور در مقطع دکترا پذیرش دارند و امکانات بسیار بالایی را در اختیار دانشجویان و پژوهشگران قرار می دهند تا بهترین دانشجویان را پرورش دهند.

متقاضیان در مقطع دکترا باید دارای رزومه تحصیلی قوی، تسلط به زبان روسی یا دارای مدرک زبان آیلتس ۶/۵ باشند. دانشجویان با اخذ بورسیه های تحصیلی در مقطع دکترا، امکان تحصیل رایگان را دارند.

مهاجرت تحصیلی به روسیه

هزینه تحصیل در روسیه چقدراست؟

یکی از مهمترین نکاتی که در مهاجرت تحصیلی به روسیه باید مدنظر قرار دهید، توانایی پرداخت شهریه دانشگاه و هزینه های زندگی و تحصیل در روسیه نسبت به اروپا بسیار ارزان تر است و همچنین شهریه دانشگاه های دولتی کمتراز خصوصی می باشد.

 بنابراین قبل از هر اقدامی برای مهاجرت تحصیلی روسیه هزینه ها را برآورد کنید و برای تامین آن برنامه ریزیداته باشید. برای تحصیل رایگان نیز می توانید برای اخذ بورسیه روسیه اقدام کنید. در این صورت دولت این کشور، شهریه دانشگاه شما را می پردازد. در نظر داشته باشید که هزینه های زندگی در روسیه به شهر محل زندگی و سبک زندگی دانشجو بستگی دارد. به عنوان مثال تحصیل در دانشگاه خصوصی مسکو بسیار گرانتر از تحصیل در دانشگاه کازان است. یا هزینه تحصیل در روسیه دندانپزشکی با مهندسی متفاوت است.

به طور کلی میانگین هزینه یک زندگی دانشجویی در روسیه می تواند بین ۴۰۰ الی ۵۰۰ دلار باشد.

مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی در روسیه

متقاضیان جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های روسیه باید مدارک زیر را برای دانشگاه ارسال نمایند.

بهترین دانشگاه های روسیه کدامند؟

آشنایی با بهترین دانشگاههای روسیه می تواند به شما در انتخاب دانشگاه و رشته تحصیلی کمک کند. اکثر دانشگاه های روسیه از سطح بالای علمی و امکانات تحصیلی خوبی برخوردارند اما توصیه می شود در دانشگاه های برتر روسیه که دارای رنکینگ جهانی هستند، تحصیل کنید. در ادامه برخی از بهترین دانشگاه های روسیه را معرفی می کنیم:

مهاجرت تحصیلی به روسیه

دانشجویان ایرانی می توانند در دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم تحصیل کنند. این دانشگاه ها عبارتند از:

مهاجرت تحصیلی به روسیه

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی روسیه

یکی از مهمترین مدارکی که باید قبل از سفر به روسیه همراه داشته باشید، ویزاست. اگر قصد مهاجرت تحصیلی به روسیه را دارید، حتما باید برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام کنید. متقاضیان تحصیل در روسیه باید بعد از دریافت نامه پذیرش از دانشگاه نسبت به اخذ ویزای تحصیلی اقدام نمایند. توصیه می شود جهت تسریع در این امر با کارشناسان پازیریک مشورت کنید. ما از صفر تا صد دریافت انواع ویزا را برای شما در سریع ترین زمان انجام می دهیم. فقط کافیست با ما تماس بگیرید!

مدارک لازم جهت اخذ ویزا تحصیلی عبارت است از:

تمامی مدارک باید به طور دقیق و صحیح به زبان روسی ترجمه شده و کامل باشد!

کارشناسان حرفه ای پازیریک منتظر شما هستند!

مشاوره مالی و بازرگانی در امور روسیه به صورت تخصصی، کافیست همین حالا تماس بگیرید.

هزینه ویزا برای مهاجرت تحصیلی به روسیه چقدر است؟

از آنجایی که برای مهاجرت تحصیلی به روسیه از کشورهای مختلفی اقدام می شود، هزینه ویزای تحصیلی روسیه به عوامل مختلفی مانند نوع ویزا، ملیت متقاضی، تعداد ورودی های مورد نظر، طول مدت اقامت و زمان پردازش آن بستگی دارد. دانشجویان ایرانی بعد از دریافت پذیرش دانشگاه باید نسبت به دریافت ویزای تحصیلی اقدام کنند و هزینه آن را بپردازمد.

در حال حاضر هزینه دریافت ویزای تحصیلی روسیه برای سال ۲۰۲۳ با توجه به نوع ویزا از این قرار است:

بهترین شرکت مهاجرت تحصیلی به روسیه

امروزه با توجه به استقبال دانشجویان برای مهاجرت تحصیلی به روسیه، موسسات مهاجرتی زیادی به دنبال اعزام دانشجو به روسیه هستند. اما نکته این جاست که نمی توان به هر موسسه ای اعتماد کرد. بهترین شرکت مهاجرت تحصیلی به روسیه باید دارای سابقه درخشان و قابل اعتماد باشد و به تمامی قوانین روسیه برای دریافت ویزا و پذیرش دانشگااه ها واقف باشد. 

شرکت هایی که مجوز فعالیت در این زمینه را دارند، بسیار قابل اعتمادترند. بر همین اساس یکی از بهترین شرکت هایی که می تواند صفر تا صد پذیرش در دانشگاها ی روسیه را برای شما انجام دهد و حتی بعداز پذیرش نیز از حمایت آن برخوردار باشید، شرکت راشاگستر پازیریک است که با سالها فعالیت در روسیه اعم از صادرات به روسیه، خرید ملک در روسیه و مهاجرت تحصیلی به روسیه به تمامی قوانین و شرایط رزندگی درروسیه تسلط کامل دارد.

وظایف شرکا پازیرک در خصوص مهاجرت تحصیلی به روسیه شامل موارد زیر می شود:

کارشناسان حرفه ای پازیریک منتظر شما هستند!

مشاوره مالی و بازرگانی در امور روسیه به صورت تخصصی، کافیست همین حالا تماس بگیرید.