موبایل: ۰۹۱۲۲۱۸۳۶۵۳

۸:۰۰ الی ۲۲:۰۰

info@pazirik.org

برگزاری تور نمایشگاهی روسیه را به ما بسپارید!

اگر کسب و کاری دارید که به دنبال رشد و توسعه آن هستید، تور نمایشگاهی روسیه راهی برای پیشرفت آن است. با شرکت در نمایشگاه های روسیه می توانید به راحتی در بین صنایع دیگر دیده و در بازارهای جهانی شناخته شوید.
شرکت راشا کستر پازیریک
برگزاری تور نمایشگاه مسکو و روسیه

تور نمایشگاهی روسیه

کشور روسیه یکی از مقاصدی است که می توانید برای برگزاری انواع نمایشگاه های مختلف در آن شرکت کنید. این کشور هر سالانه میزبان بیش از ۱۰۰ نمایشگاه مختلف است که در شهرهای مختلف آن به خصوص مسکو برپا می شود. صنایع مختلفی همچون مواد غذایی، تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی، تجهیزات نظامی و غیره نمایشگاه های متعددی در روسیه برگزار می کنند.

اگر کسب و کاری دارید که به دنبال رشد و توسعه آن هستید، تور نمایشگاهی روسیه راهی برای پیشرفت آن است. با شرکت در نمایشگاه های روسیه می توانید به راحتی در بین صنایع دیگر دیده و در بازارهای جهانی شناخته شوید. حضور در تورهای نمایشگاهی روسیه یکی از کاملترین تورهای نمایشگاهی برای معرفی محصول، جذب سرمایه گذار و راهیابی به بازارهای بین المللی است.

برگزاری تور نمایشگاه مسکو و روسیه
برگزاری تور نمایشگاه مسکو و روسیه
برگزاری تور نمایشگاه مسکو و روسیه
برگزاری تور نمایشگاه مسکو و روسیه

مدارک لازم برای رزرو تورهای نمایشگاهی

قیمت تورهای نمایشگاهی بین المللی مسکو روسیه

قطعا قیمت تور نمایشگاهی مسکو روسیه ۱۴۰۲ با قیمت تورهای گردشگری مسکو بسیار متفاوت است. برای شرکت در تور نمایشگاهی روسیه نیاز دارید تا علاوه بر خرید بلیط هواپیما روسیه و رزرو هتل، عوارض خروج از کشور، هزینه هایی مانند ترانسفر و کارت ورودی نمایشگاه را نیز بپردازید!

برخی از نمایشگاه ها برای آسایش شرکت کنندگان خارجی هتل هایی را در نزدیکی محل برپایی تور نمایشگاهی مسکو در نظر می گیرند اما اگر استقبال از نمایشگاه بالا باشد، قیمت این هتل نیز بسیار افزایشی است! بر همین اساس برای اطلاع از قیمت ها دقیق تور نمایشگاهی روسیه باید با کارشناسان و افراد خبره که به طور اختصاصی این تور ها را برگزار می کنند، مشورت نمایید.

شرکت راشا گستر پازیریک با سالها تجربه در زمینه شرکت در تورهای نمایشگاهی مسکو یکی از بهترین مشاوران در این زمینه می باشد. بنابراین توصیه می شود قبل از هر اقدامی با ما در تماس باشید. کاهش هزینه ها و دریافت سریع دعوتنامه شرکت در نمایشگاه، تخصص اصلی پازیریک است!

کارشناسان حرفه ای پازیریک منتظر شما هستند!

مشاوره مالی و بازرگانی در امور روسیه به صورت تخصصی، کافیست همین حالا تماس بگیرید.
برگزاری تور نمایشگاه مسکو و روسیه
برگزاری تور نمایشگاه مسکو و روسیه

تهیه کارت ورود به نمایشگاه روسیه

شرکت بازرگانی روسیه راشا گستر پازیریک با سالها تجربه موفق می تواند به سرعت کارت ورود به تمامی نمایشگاههای روسیه را برای شما دریافت کند! شما می توانید به راحتی در هر تور نمایشگاهی روسیه بدون دغدغه دریافت کارت ورود شرکت کنید و به بازارهای بین المللی دسترسی داشته باشید. کارت ورود به نمایشگاه مسکو، کارت ورود به نمایشگاه سنت پترزبورگ و سایر شهرها را به آسانی از پازیریک تهیه کنید

برای دریافت کارت ورود باید در وهله اول دعوت نامه تور نمایشگاهی روسیه را از طرف شخص یا دوست و همتای تجاری خود در روسیه دریافت کنید سپس برای تهیه کارت ورودی اقدام نمایید. معمولا نمایشگاه ها دعوتنامه ارسال می کنند. با داشتن دعوتنامه به راحتی می توانید غرفه خود را در نمایشگاه رزرو کنید. اگر دعوت نامه شرکت در تور نمایشگاهی روسیه را ندارید، بهتر است یک ماه قبل از برپایی نمایشگاه برای دریافت غرفه اقدام کنید. در صورت دریافت دعوت نامه این مدت به ۱۰ روز کاهش می یابد. کافیست برای رزرو غرفه و شرکت در نمایشگاه های روسیه با پازیریک تماس بگیرید…

پس اگر دنبال مشاور حرفه ای در زمینه شرکت در تور نمایشگاه روسیه هستید، می‌توانید با شماره‌ هایی که در همین صفحه درج شده تماس حاصل کنید. شرکت پازیریک با سال‌ ها تجربه‌ شرکت در تورهای نمایشگاهی، برگزاری غرفه های حرفه ای و صنعتی با دارا بودن کادری مجرب و متخصص  بهترین مشاور شماست. اگر قصد شرکت در تور نمایشگاهی روسیه ۲۰۲۳ را دارید، با ما در تماس باشید.

کارشناسان حرفه ای پازیریک منتظر شما هستند!

مشاوره مالی و بازرگانی در امور روسیه به صورت تخصصی، کافیست همین حالا تماس بگیرید.
برگزاری تور نمایشگاه مسکو و روسیه
برگزاری تور نمایشگاه مسکو و روسیه

هزینه عوارض خروج از کشور در سال ۱۴۰۲

یکی از هزینه هایی که باید برای هر سفر خارجی بپردازید، عوارض خروج از کشور است. مبلغ عوارض خروج از کشور هر ساله با توجه به تورم و سایر عوامل متغیر است!

عوارض خرج از کشور در سال ۱۴۰۲ عبارت است از: مبلغ عوارض خروج از کشور در سال ۱۴۰۲ برای بار اول ۴۰۰ هزار تومان، برای بار دوم ۶۰۰ هزار تومان و مرتبه سوم و به بعد ۸۰۰ هزار تومان می باشد که توسط دولت تعیین می شود. شما برای شرکت در تور نمایشگاهی روسیه باید با توجه به دفعات خروج از کشور خود، عوارض آن را بپردازید.

اما برخی از افراد از پرداخت عواض خروج از کشور معاف هستند که شامل موارد زیر می گردد:

ثبت نام در نمایشگاه‌های بین المللی مسکو

هر ساله بیش از ۶۵ نمایشگاه بین المللی در زمینه های مختلف صنعتی، تکنولوژی، هنر، انرژی و… در روسیه برگزار می‌شود. افراد زیادی از سراسر دنیا به عنوان شرکت کننده و یا بازدیدکننده در این نمایشگاه‌ها حضور پیدا می‌کنند.

برای شرکت در این نمایشگاه‌ ها باید زمان دقیق برگزاری آن را بدانید و به موقع برای ثبت نام و یا بازدید از نمایشگاه اقدام کنید. استفاده از تقویم‌های سالانه نمایشگاهی کشور روسیه می تواند بهترین راهکار برای کسب اطلاعات از تاریخ برگزاری نمایشگاه ها باشد. برای ثبت نام در تور نمایشگاهی روسیه با ما تماس بگیرید.

برگزاری تور نمایشگاه مسکو و روسیه
برگزاری تور نمایشگاه مسکو و روسیه

خدمات پازیرک برای شرکت در تور نمایشگاهی روسیه چیست؟

برگزاری تورهای نمایشگاهی مسکو، ارائه تقویم نمایشگاهی روسیه 2023 و رزرو غرفه در نمایشگاه های روسیه تنها بخشی از دهها خدماتی است که شرکت بازرگانی پازیریک برای رفاه بازرگانان ایرانی ارائه می دهد. انواع خدمات نمایشگاه ایران در روسیه، صادرات به روسیه، واردات از روسیه، مشاوره بازرگانی، اعزام دانشجو به روسیه و غیره در تخصص کارشناسان حرفه ای پازیریک است.

شما می توانید کلیه اقدامات صفر تا صد شرکت در تور نمایشگاهی روسیه را به ما بسپارید و با خیالی آسوده در تورهای نمایشگاهی و ارتباط با بازارهای جهانی شرکت کنید و کسب و کار و یا تجارت با روسیه را توسعه دهید.

مشاوره برای شرکت در بهترین و پربازدید ترین نمایشگاه، دریافت کارت ورود به نمایشگاه، رزرو غرفه، طراحی غرفه، اخذ ویزا، تهیه بلیط هواپیما روسیه و رزرو هتل، خدمات ترانسفر CIP فرودگاهی و نمایشگاهی، بازدید از نمایشگاه های روسیه به همراه گشت و گذار در شهر میزبان، بیمه مسافرتی، صدور حواله ارزی و کلیه امور مرتبط با شرکت در تور نمایشگاهی روسیه از خدمات پازیریک است. اگر قصد پیشرفت در دنیای تجارت جهانی را دارید، شرکت در تورهای نمایشگاهی مسکو بهترین راه است.

مهمترین تورهای نمایشگاهی روسیه

هر ساله تعداد زیادی از صنايع مختلف در نمایشگاه های روسیه شرکت می کنند تا محصولات و کسب و کار خود را به بازار روسیه و بازارهای بین المللی معرفی کنند. تور نمایشگاه صنایع غذایی روسیه، از مهم ترین رویدادهای نمایشگاهی است که طرفداران زیادی دارد!

نمایشگاه صنایع غذایی مسکو بیش از ۲۶ سال است که در اوایل ماه فوریه برگزار می شود. نمایشگاه صنایع غذایی روسیه (PRODEXPO) هر سال در شهر مسکو برگزار می شود که بزرگترین رویداد تخصصی در زمینه مواد غذایی است و جز ده نمایشگاه برتر مواد غذایی در دنیا محسوب می شود!

شرکت های داخلی و مشهور مواد غذایی روسیه و صادرکنندگان معروف، محصولات کشاورزی و مواد غذایی خود را برای عرضه در نمایشگاه ارائه می دهند. لازم به ذکر است صادرات محصولات کشاورزی به روسیه یکی از پررونق ترین بخش های صادراتی ایران می باشد. بر همین اساس تولیدکنندگان ایرانی نیز از غرفه داران تور نمایشگاهی روسیه پرودکسپو هستند.

برگزاری تور نمایشگاه مسکو و روسیه
برگزاری تور نمایشگاه مسکو و روسیه

نمایشگاه پرودکسپو در روسیه

 این نمایشگاه دارای ۲۲ بخش از انواع مواد غذایی و تمامی نوشیدنی ها را پوشش می دهد. تور نمایشگاه صنایع غذایی مسکو روسیه، بهترین راهکار برای بازایابی و شناساندن محصولات به بازارهای جهانی است. محصولات کشاورزی و صنایع غذایی از جمله گوشت، میوه و صیفی جات، خشکبار، لبنیات و نوشیدنی ها از جمله محصولاتی هستند که در این نمایشگاه به معرض نمایش قرارداده می شوند. ایران به عنوان یکی از صادرکنندگان مواد غذایی به روسیه پای ثابت این نمایشگاه می باشد! اگر شما نیز تولید کننده محصولات کشاورزی و مواد غذایی هستید با ما تماس بگیرید تا تمامی اقدامات لازم جهت شرکت در تور نمایشگاهی روسیه را برایتان انجام دهیم.

علاوه بر نمایشگاه مواد غذایی، نمایشگاه بین المللی نفت و گاز مسکو، نمایشگاه پوشاک، نمایشگاه سفر و گردشگری ورسیه،‌ نمایشگاه چاپ و بسته بندی روسیه، نمایشگاه ساختمان مسکو، نمایشگاه بین المللی خودرو مسکو، نمایشگاه پلاستیک روسیه، جواهرات، کیف و کفش، نساجی، داروسازی، چشم پزشکی و غیره نیز هر ساله در روسیه برگزار می شود. اگر صاحب هر کسب و کاری هستید و یا تمایل دارید در تور نمایشگاهی روسیه به آسانی شرکت کنید ما در خدمت شما هستیم تا کلیه اقدامات در این زمینه را در اسرع وقت انجام دهیم.

شرکت در نمایشگاه مسکو، بهترین گزینه برای توسعه مناسب کسب و کار شما و ابزاری برای بازاریابی و دستیابی به بازارهای جهانی و کسب بالاترین درآمد ارزی است.

برگزاری تور نمایشگاه مسکو و روسیه
برگزاری تور نمایشگاه مسکو و روسیه

کارشناسان حرفه ای پازیریک منتظر شما هستند!

مشاوره مالی و بازرگانی در امور روسیه به صورت تخصصی، کافیست همین حالا تماس بگیرید.

پازیریک، مجری مستقیم و قدرتمند برگزاری تور نمایشگاهی در روسیه!

شرکت راشا گستر پازیریک، مجری مستقیم و کارگزار تور نمایشگاهی روسیه است که سال ها تجربه حرفه ای و موفق خود را در اختیار شما می گذارد تا با خیالی آسوده در بهترین نمایشگاه های روسیه شرکت کنید.

صفر تا صد شرکت در نمایشگاه های روسیه از ثبت نام گرفته تا برپایی غرفه، ارائه پکیج کامل خدمات تور نمایشگاهی، مشاوره و …. تنها بخشی از خدمات پازیریک می باشد تا بازرگانان و تجار ایرانی بتوانند در عرصه بین المللی فعالیت داشته و محصولات خود را به بازارهای جهانی شناسایی کنند.

با کمترین و ارزانترین هزینه شرکت در تور نمایشگاهی روسیه، بیشترین سودآوری را تجربه کنید!