موبایل: ۰۹۱۲۲۱۸۳۶۵۳

۸:۰۰ الی ۲۲:۰۰

info@pazirik.org

انتقال سریع از ازبر به میربیزنس بانک و بالعکس

شرکت راشا کستر پازیریک
انتقال سریع از ازبر به میربیزنس بانک و بالعکس

راهنمای مطالعه

انتقال سریع از ازبر به میربیزنس بانک و بالعکس

درصورت فعالسازی گزینه СБП بر روی برنامه های بانکی تلفن همراه خود(از بخش تنظیمات برنامه هر بانک)  می توانید از سیستم پرداخت شتاب روسیه به نام СБП استفاده نمایید. این سیستم تنها برای شماره تلفن های همراه روسیه فعال میشود.
سیستم СБП (شتاب در پرداخت روسیه)
با پیوند شماره تلفن همراه به شماره حساب بانکی، شرایط انتقال روبل آنی را برای مشتریان فراهم می‌کند. در هر ماه میلادی بدون کارمزد تا مبلغ 100,000 روبل به آسانی و سرعت منتقل کنید( بیش از این مبلغ هم، با کسر کارمزد یک درصد توسط سیستم شتاب روسیه، امکان ارسال دارد).
جهت انتقال وجه از ازبر بانک طبق تصویر راهنما از بخش платежи گزینه Перевод через СБП
را انتخاب کنید و در ادامه شماره تلفن روسیه خود را (که قبلا با شماره حساب بانکی لینک کرده اید) و در بخش جستجوی نام بانک هم
نام мб Банк را جستجو و انتخاب کنید.
در این سیستم سقف هر انتقال وجه 50,000 روبل می باشد.

 

مدیر عامل میر بیزینس بانک با اشاره به ارتباط قابل قبول بانک‌های بزرگ روسیه با میربیزنس بانک مسکو گفت: علاوه بر نقل و انتقال وجوه بین جمهوری اسلامی ایران و روسیه، منطقه آسیای میانه شامل خدمات بانکی میربیزینس بانک است. با اتصال میر بیزینس بانک به شبکه بانکی روسیه، امکان پوشش همه خدمات بانک های روسی با روبل و یورو وجود دارد. این درحالی است که در بسیاری از کشورهای آسیای میانه امکان پرداخت با روبل و یورو  وجود دارد.

محمد حزار تاکید کرد: وجوه حاصل از صادرات و سایر وجوه که قرار است به ایران منتقل شود مشروط به رعایت چارچوب مقررات و ضوابط بانک مرکزی روسیه از طریق میربیزنس بانک قابل انتقال به ایران است.

طبق گفته مدیرعامل میربیزینس فرایند نقل و انتقال بین بانکی به دو صورت امکان پذیر است: یا به صورت ارزی (دلار، روبل، یورو) امکان انتقال به ایران وجود دارد. روش دوم هم سرویس ویژه میربیزینس بانک است که ارز را در روسیه دریافت می‌کنیم و به نرخ بازار تهران، ریال آن را به حساب صادرکننده ایرانی در هر یک از بانک‌های ایرانی که حساب داشته باشند، منتقل می‌کنیم.

یک پاسخ

  1. سلام سوالی دارم در خصوص انتقال پول
    یکی از اعضا خانواده من در روسیه دانشجو است میخوام براش ریال از طریق بانک انتقال بدهم ودر روسیه به صورت روبل در یکی از بانک ها تحویل دهند با کدام بانک ارتباط برقرار کنم وبه چه صورت امکان پذیر است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *