موبایل: ۰۹۱۲۲۱۸۳۶۵۳

۸:۰۰ الی ۲۲:۰۰

info@pazirik.org

برقراری پروازهای خارجی از روسیه به 37 کشور افزایش یافت

شرکت راشا کستر پازیریک
افزایش پرواز خارجی روسیه

راهنمای مطالعه

مسکو – ایرنا – دولت روسیه اعلام کرد: با احتساب هشت کشور جدید، برقراری پروازها از این کشور به 37 کشور که بیماری کووید-۱۹ در آنها به کنترل در آمده افزایش یافته است.

 

به گزارش ایرنا از مسکو، روسیه از امروز پنجشنبه ، پروازهای منظم به هشت کشور اتریش ، مجارستان ، لبنان ، لوکزامبورگ ، موریس ، مراکش ، کرواسی و آلبانی که به شرایط مناسبی از لحاظ همه گیری ویروس کرونا رسیده اند را از سر می گیرد.

در جلسه ستاد عملیاتی دولت روسیه برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تصمیم گرفته شد که این کشور ترافیک هوایی خود به هشت کشور یاد شده را از سر بگیرد و با احتساب این کشورها روسها می توانند با رعایت الزامات بهداشتی و همه گیری به 37 کشور مسافرت کنند.

در حال حاضر ، پروازهای بین المللی از روسیه به ارمنستان ، آذربایجان ، بلاروس ، هند ، ایسلند ، قزاقستان ، مکزیک ، پرتغال ، عربستان سعودی ، ویتنام ، ونزوئلا ، یونان ، آلمان ، سنگاپور ، صربستان ، اتیوپی ، قطر ، قرقیزستان ، کره جنوبی ، مصر ، امارات ، سوئیس ، سریلانکا ، ازبکستان ، فنلاند ، ژاپن ، مالدیو ، مالت ، کوبا و سیشل در جریان است .

پیش از این ، یوری برزیکین ، نایب رئیس اتحادیه صنعت سفر روسیه (PCT) گفته بود که ترافیک هوایی از روسیه به ترکیه و انگلیس ممکن است در ماه آینده میلادی از سر گرفته شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *