موبایل: ۰۹۱۲۲۱۸۳۶۵۳

۸:۰۰ الی ۲۲:۰۰

info@pazirik.org

وخامت همه‌گیری کرونا، مسکو را به تعطیلی کشاند

شرکت راشا کستر پازیریک
وخامت همه گیری کرونا مسکو

راهنمای مطالعه

 

مسکو- ایرنا- شهردار مسکو به دلیل وخیم شدن وضعیت همه‌گیری کرونا، فرمانی را امضا کرد که بر اساس آن از ۱۵ تا ۱۹ ژوئن (۲۴ تا ۲۸ خرداد) این شهر تعطیل خواهد بود.

 

به گزارش ایرنا، سرگئی سوبیانین روز شنبه در این فرمان تاکید کرده است: “از ۱۵ تا ۱۹ ژوئن ۲۰۲۱، به طور کلی، در رابطه با سازمان‌ها و کارآفرینان فردی که در قلمرو شهر مسکو فعالیت می‌کنند، حالت عملیاتی ایجاد می‌شود که شبیه تعطیلات آخر هفته است. “

 

بر اساس این گزارش، “آخر هفته طولانی” از ۱۲ تا ۲۰ ژوئن، به مدت ۹ روز ادامه خواهد داشت. این بخشنامه در مورد بنگاه‌های اقتصادی اعمال نمی‌شود زیرا طبق دستور رئیس جمهوری روسیه فعالیت‌های آنها باید محدود نباشد.

به گزارش روزنامه گازیتا، این تصمیم در رابطه با وخامت همه‌گیری ویروس کووید-۱۹ گرفته شده است.

 

در ۲۴ ساعت گذشته شش هزار و ۷۰۱ مورد ابتلای جدید به ویروس کرونا در مسکو شناسایی شد که بالاترین میزان از ابتدای سالجاری میلادی بود. در مجموع از ابتدای شیوع این بیماری یک میلیون و ۲۲۷ هزار و ۱۳ نفر در پایتخت روسیه به این ویروس مبتلا شده‌اند که از این تعداد ۲۰ هزار و ۸۳۸ نفر فوت کرده‌اند.

در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳ هزار و ۵۱۰ بیمار جدید در روسیه شناسایی شد و مجموع مبتلایان به پنج میلیون و ۱۹۳ هزار و ۹۶۴ نفر رسید. در این مدت ۳۹۹ بیمار جان باخته و مجموع جان باختگان به ۱۲۶ هزار و ۷۳ نفر افزایش یافت.
بیشترین موارد ابتلا در روسیه در ۲۴ ساعت اخیر در مسکو (۶۷۰۱ مورد)، سنت پترزبورگ (۸۸۹ مورد) و حومه مسکو (۸۶۷ مورد) به ثبت رسیده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *