موبایل: ۰۹۱۲۲۱۸۳۶۵۳

۸:۰۰ الی ۲۲:۰۰

info@pazirik.org

۳۰ شرکت ایرانی در نمایشگاه هوا و فضای روسیه حضور می یابند

شرکت راشا کستر پازیریک
نمایشگاه هوا و فضای روسیه

راهنمای مطالعه

مسکو – ایرنا – نمایشگاه بین المللی هوا فضای روسیه با عنوان «ماکس ۲۰۲۱» با حضور هیاتی از مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری و همچنین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و ۳۰ شرکت دانش‌بنیان از جمهوری اسلامی ایران از روز سه شنبه ۲۹ تیر در مسکو آغاز بکار خواهد کرد.

به گزارش روزی یکشنبه ایرنا ۳۰ شرکت دانش بنیان از جمهوری اسلامی ایران با حضور در نمایشگاه هوایی مکس ۲۰۲۱ که از ۲۹ تیرماه تا ۳ مرداد در مسکو برگزار خواهد شد دستاوردهای علمی و فناوری خود را به نمایش خواهند گذاشت.

در نمایشگاه هوایی ماکس جدیدترین دستاوردهای صنعت هوا فضای روسیه چه در حوزه هواپیماهای مسافری و باری و چه در حوزه هواپیماهای جنگی، بمب افکنها و هواپیماهای راهبردی روسیه که بنا به ملاحظات خاص در سایر نمایشگاه های هوایی به نمایش در نمی آیند، در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

 

ایران همواره در نمایشگاه های ماکس روسیه حضور فعال و چشمگیری داشته است.

 

افتتاح خانه نوآوری و فناوری ایران با سرمایه گذاری بخش خصوصی در مسکو

هیات ایران علاوه بر حضور در نمایشگاه بین المللی ماکس، خانه نوآوری و فناوری ایران را با سرمایه‌گذاری صندوق زیست فناوری به عنوان بخش خصوصی با حضور «سیروس وطن خواه» رییس مرکز همکاریهای تحوّل و پیشرفت ریاست جمهوری ، «مهدی قلعه نوی» رئیس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری و کاظم جلالی سفیر ایران در روسیه روز دوشنبه افتتاح خواهند کرد.

امضای پروتکل همکاری با وزارت صنعت و تجارت روسیه و همچنین نشست ( B۲B ) شرکت های دانش‌بنیان ایرانی با طرف‌های روسی خود، از دیگر برنامه های سفر هیات ایرانی در مدت حضور در مسکو می باشد

نشست تجاری شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی با طرف‌های روسی نیز که توسط یک شرکت روسی برنامه‌ریزی و اجرا شده‌است عصر دوشنبه برگزار می شود.

در نمایشگاه بین المللی هوافضای روسیه به نام ماکس- ۲۰۲۱ صدها شرکت از کشورهای مختلف از جمله ۳۰ شرکت از جمهوری اسلامی ایران آخرین دستاورهایی هوایی و فضایی خودرا به نمایش خواهند گذاشت.

نمایشگاه ماکس روسیه از سال ۱۹۹۲ به صورت دوسالانه برگزار می شود و علاوه بر شرکت سازندگان محصولات هوایی و فضایی، بزرگترین سمپوزیوم بین طراح‌های روسیه و دیگر کشورها برای تبادل تجربیات است.

در دوره های پیشین نمایشگاه هوافضای روسیه، حضور بخش های هوافضای ایران، رصد توانمندی‌ها و مذاکره شرکت‌های حاضر و همچنین مذاکره با بازدیدکنندگان، در بخش‌های مختلف صنعت هوایی، منجر به حصول توافقات و دستاوردهایی شد.

نمایشگاه هوایی ماکس یکی از بزرگترین نمایشگاه های هوایی جهان و بزرگترین نمایشگاه هوایی در شرق اروپا است که تحت نظارت مستقیم رییس جمهوری روسیه برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *