موبایل: ۰۹۱۲۲۱۸۳۶۵۳

۸:۰۰ الی ۲۲:۰۰

info@pazirik.org

دانشگاه علوم پزشکی کازان


دانشگاه علوم پزشکی کازان در حدود دوقرن پیش (۱۸۰۴میلادی) توسط امپراطور الکساندر اول در مرکز شهر بسیار زیبای کازان تاسیس گردید. این دانشگاه با بیش از دوقرن کار علمی در رشته های علوم پزشکی واهدا نمودن پزشکان بسیار به جامعه پزشکی، از بزرگترین و معتبر ترین دانشگاه های پزشکی روسیه و جهان می باشد.
تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی کازان آرزوی هر کسی است. این دانشگاه دارای بالاترین استاندارد های آموزشی روز دنیا می باشد. امروز می بینیم که آرزو های آینده نگرانه تزار الکساندر اول تبدیل به واقعیت شده است. دانشگاهی که یکی از سازندگان علم پزشکی در جهان می باشد و دارای بالاترین سطح آموزش عالی می باشد.
سیستم آموزشی در این دانشگاه دانشجو محور است و دانشجویان به صورت روزانه وظیفه دارند که کارهای خاصی را به انجام برسانند. لازم به ذکر است که رنکینگ جهانی دانشگاه زیر ۴۰۰ دانشگاه برتر جهان می باشد.
دانشجویان در دانشگاه فدرال کازان دائما تحت ارزیابی علمی می باشند به همین دلیل به شما می گوییم که برای این که بتوانید یک پزشک خوب و متبحر در سطح جهانی شوید، دانشگاه پزشکی کازان مناسبات بسیار خوبی را برای شما فراهم می کند اما بدانید که ورود و تحصیل در این دانشگاه آسان نخواهد بود.
دوستان عزیز، ایالت کازان روسیه (kpfu) که ایرانی ها به غلط به آن قازان (روس ها حرف ق ندارند) می گویند. بسیار زیبا و یکی از ایالت هایی می باشد که هزینه های زندگی در آن بسیار پایین می باشد و مکان مناسبی برای تحصیل و زندگی دانشجویی برای شما می باشد. شهری تاریخی و بسیار زیبا، به شما قول می دهیم که از زندگی در آن خسته نشوید.
جالب است بدانید که این شهر، یک شهر چند ملیتی و چند فرهنگی می باشد و دارای جمعیت قابل توجه مسلمان نیز می باشد. به طور کلی در کنار صد ها مزیتی که تحصیل در روسیه برای شما فراهم می آورد، یک مزیت دیگر این است که در تمامی شهر های روسیه، مسلمانان هم زندگی می کنند.
به دوستانی که از بابت غذای حلال مشکل دارند باید بگوییم که مواد غذایی حلال در سر تا سر کشور پهناور روسیه به فروش می رسد و هم چنین رستوران های غذای حلال بسیاری در این کشور مشغول به فعالیت می باشند. برای مثال حتی در شهر هایی مانند آستاراخان یا کازان تعداد رستوران ها و مراکز اغذیه فروشی حلال بیشتر از غیر حلال می باشند.
تنها در این شهر است که شما می توانید هم زیستی مسالمت آمیز دو فرهنگ شرقی و غربی را با چشمان خود ببینید و لمس کنید. بیش از هزار مرکز درمانی و آموزشی به صورت مستقیم و غیر مستقیم زیر نظر این دانشگاه می باشد و در حال حاضر بیش از ۱۴۰۰ نفر از بهترین اساتید و پزشکان کشور روسیه مشغول تدریس در این دانشگاه می باشند.
دانشگاه علوم پزشکی کازان دارای کتابخانه های بزرگ و متعدد جهت بهره مندی دانشجویان خود می باشد. دانشگاه علوم پزشکی کازان مورد تایید وزارت بهداشت ایران می باشد.

همکاری های بین المللی دانشگاه علوم پزشکی کازان:
دانشگاه علوم پزشکی کازان دارای سند همکاری با بسیاری از معتبر ترین دانشگاه های اروپا و آمریکا در زمینه های انتقال دانشجو و طرح های آموزشی می باشد. دانشگاه علوم پزشکی کازان سومین دانشگاه بزرگ و معتبر پزشکی روسیه می باشد. برنامه انتقال دانشجو، به شدت از طرف دانشگاه و دولت فدرال کازان دنبال می شود.
جدیدا دانشگاه برنامه ای را به اجرا در آورده است که طبق آن از بسیاری از کشور های اروپایی پزشکانی جهت دوره های جراحی به این دانشگاه انتقال می یابند و بلعکس. جالب است بدانید که در حوزه جراحی های نوین و استفاده از جراحی به خصوص جراحی میکروسکوپی و لیزری یکی از دانشگاه های پیشرو می باشد.
دانشگاه علوم پزشکی کازان علاوه بر همکاری های بین المللی بسیار با کشور های مختلف، برنامه های انتقال دانشجو ویژه ای با دانشگاه های علوم پزشکی آلمان، اسپانیا، مکزیک، برزیل، بریتانیا، آمریکا، سوئد، فرانسه، ایتالیا، ژاپن، کره جنوبی، آفریقای جنوبی و نروژ را دارد و اگر شما شرایط و امتیازات لازم را داشته باشید، وکلای الیت می توانند برای شما تشکیل پرونده داده و شرایط انتقال شما را به این کشورها فراهم کنند.
جالب است بدانید که به تازگی سه دانشگاه پزشکی کازان، دانشگاه علوم پزشکی پاولوف سنت پترزبورگ و دانشگاه علوم پزشکی سچنوا شرایط انتقال آسان را برای دانشجویان کشور های مشترک المنافع مانند ارمنستان، آذربایجان، تاجیکستان، بلاروس، ازبکستان و اکراین فراهم کرده اند. مسلما این یک خبر خوب برای دانشجویانی می باشد که در این کشور ها در حال تحصیل می باشند و قصد دارند که برای انتقالی به یک دانشگاه معتبر جهانی اقدام کنند.

شهرک دانشگاهی کازان
خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی کازان نوساز می باشد، حقیقت امر این است که در سال ۲۰۱۳ دولت روسیه یک شهرک مدرن با تمامی امکانات را برای بازی های المپیک زمستانی روسی بنا نهاد و با پایان یافتن این دوره از مسابقات، این شهرک مدرن در اختیار دانشگاه فدرال کازان قرار گرفت.
• خوابگاه های این دانشگاه همگی نوساز و مدرن می باشند با زندگی در این خوابگاه می توانید با خیالی اسوده به تحصیل خود ادامه دهید. این شهرک دارای مراکز خرید، رستوران ها و سالن های ورزشی متعدد می باشد. شهر دانشگاهی کازان امکانات رفاهی و آموزشی مدرن و زیبایی را برای دانشجویان بین اللملی خود تدارک دیده است.