موبایل: ۰۹۱۲۲۱۸۳۶۵۳

۸:۰۰ الی ۲۲:۰۰

info@pazirik.org

درباره ما

با توجه به بازار بزرگ روسیه، تجار ایرانی فرصت های زیادی را برای صادرات به این کشور دارند، اما به دلیل عدم شناخت صحیح از این بازار ، معمولا تجار خارجی موفق به حضور پیوسته و ثمر بخش در آن نمی باشند. یکی از مهمترین مسائل در صادرات به روسیه ارتباط گیری با تجار روسی است که کار بسیار دشواری می باشد. شرکت راشاگستر پازیریک می تواند با سال ها تجربه در این راستا بهترین مشاور و رابط شما برای تجارت در این کشور پهناور باشد.
لازمه صادرات محصولات به روسیه، بازاریابی، تحقیقات میدانی، شناسایی و راههاي مذاکره با خریداران و در نهایت عقد قرارداد است.
از جمله کالاهای صادراتی به روسیه، می توان به محصولاتی همچون مواد غذایی شامل انواع میوه، سبزی، صیفی جات، خشکبار، مواد غذایی صنعتی مانند رب و خیار شور، مصالح ساختمانی ( سیمان و شیشه )، مواد پتروشیمی ( پلی اتیلن ) اشاره کرد.
همچنین استفاده از اطلاعات و شرکت در نمایشگاههاي بین المللی بصورت مستمر برای ایجاد ارتباطات بهتر و نیز شناسایی کالاهاي رقبا و کیفیت و قیمت آنها در بازارها از نکاتی است که شرکت راشاگستر پازیریک با تسلط کامل به آن می تواند بهترین اطلاعات بازار را در اختیار تجار ایرانی قرار دهد.
لازم به ذکر است، این شرکت توانایی تأمین محصولات مورد نیاز کشور عزیزمان ایران از روسیه در زمینه های گوناگونی مانند نهاده های دامی، دانه های روغنی، روغن آفتابگردان، کاغذ و چوب، ماشین آلات و تجهیزات صنعتی، گوشت، حبوبات و غلات، صنایع پتروشیمی، ذغال سنگ، انواع آهن آلات و فولاد و … را دارد.
علاوه بر موارد فوق الذکر، کشور روسیه با ارائه ی بورسیه های تحصیلی فراوان به دانشجویان خارجی با سیستم تحصیلی بسیار عالی و کیفیت آموزشی بالا می تواند فرصت مناسبی برای عزیزانی باشد که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند. شرکت راشا گستر پازیریک با توجه به طرف قرارداد بودن معتبرترین دانشگاه های روسیه، می تواند راه های پذیرش در دانشگاه را برای متقاضیان سهل و آسان نماید.