دانشگاه‌های روسیه

معرفی دانشگاه های طرف قرارداد با راشا گستر پازیریک جهت پذیرش دانشجو

دانشگاه سچینوا روسیه

دانشگاه پزشکی دولتی سچینوای اول مسکو (دانشگاه سچینوا) برترین دانشگاه پزشکی روسیه است. این دانشگاه از سال ۱۷۵۸ به عنوان دانشکده پزشکی در دانشگاه امپریال مسکو شروع به کار کرد.

دانشگاه نووسیبیرسک روسیه

دانشگاه نووسیبیرسک (NSU)، دانشگاهی مدرن است که از رشدی سریع و پویا برخوردار است. در سال ۲۰۰۷، دانشگاه نووسیبیرسک یکی از ۵۷ دانشگاه روسیه بود. در سال ۲۰۰۹ موفق به کسب جایگاه دانشگاه پژوهشی ملی شد

دانشگاه رودن روسیه

دانشگاه رودن روسیه که با نام دانشگاه دوستی ملل روسیه نیز شناخته می شود یکی از برترین دانشگاه های روسیه است. اولین دانشگاهی است که در ۵ مقوله رتبه بندی دارای پنج ستاره QS است.

دانشگاه پزشکی پاولوف سن پترزبورگ

دانشگاه پزشکی دولتی سچینوای اول مسکو (دانشگاه سچینوا) برترین دانشگاه پزشکی روسیه است. این دانشگاه از سال ۱۷۵۸ به عنوان دانشکده پزشکی در دانشگاه امپریال مسکو شروع به کار کرد.

دانشگاه لومونوسوف دولتی روسیه

دانشگاه لومونوسوف روسیه که از دانشگاه دولتی مسکو هم شناخته می شود در سال ۱۷۵۵ میلادی تاسیس شد. این دانشگاه با معماری منحصربفرد جز زیباترین دانشگاه در میان دانشگاه های جهان است.

دانشگاه ملی پسفیک روسیه

دانشگاه ملی پسیفیک روسیه در سطح وسیعی از رشته های تحصیلی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، پیش دانشگاهی و تحصیلات تکمیلی به ارائه دوره های با کیفیت می پردازد.

علوم پزشکی کازان

دانشگاه علوم پزشکی کازان در حدود دوقرن پیش  توسط امپراطور الکساندر اول در مرکز شهر بسیار زیبای کازان تاسیس گردید.این دانشگاه دارای بالاترین استاندارد های آموزشی می باشد.

دانشگاه ایالتی تامسک

دانشگاه ایالتی تامسک بزرگترین دانشگاه کلاسیک در بخش آسیایی روسیه و یک مرکز برای علم، آموزش و نوآوری است. عضو انجمن دانشگاه های اروپا 10.5pt; بوده است.

دانشگاه پزشکی پیراگووا

یکی از دانشگاه های مهم در کشور روسیه دانشگاهی است ملی تحقیقاتی به نام دانشگاه پیراگووا در شهر مسکو روسیه که یک مرکز آماده سازی محققین در رشته های پزشکی؛ دندان پزشکی؛ روانپزشکی می باشد